Kettős győzelem született Hévízen

A Lurkó U14 és U15 is magabiztosan győzött bajnoki meccsén a fürdővárosban

Az Illés Akadémia U12-es csapata nyerte Bécsben a Wiener Sportclub nagypályás tornáját

Jól játszottak a gyerekek a tornán, kíváló felkészülési lehetőség volt a júniusi milánói tornára.

U9-es korosztályunk Budapesten az Albert Flórián Emléktornán a 8. helyen végzett

A 16 csapatos rangos tornán csapatunk továbbjutott a csoportjából, de az ezt követő mérkőzések nem sikerültek.

Az Illés Akadémia U13-as csapata nyerte meg a Csehországban rendezett Frantiska Lhotáka Emléktornát

A döntőben a cseh futball patinás képviselőjét az SK Slavia Praha csapatát vertük meg, de az indulók között volt a legendás 24-szeres cseh bajnok AC Sparta Praha vagy a legutóbbi osztályelső a FC Viktoria Plzen utánpótlás gárdája is. Összességében a most folyó bajnoki évad első hat helyezettjéből öt.

Az Illés Akadémia U12-es csapata nyerte az oberpullendorfi Habe D'ere Kupát

A csoportmérkőzéseken még akadozott a játék de az egyenes kieséses szakaszban nem találtak fogást a srácokon.

Az akadémia U13-as csapata Csehországba a Prága melletti Malesovba utazik

Ismét megméretjük magunkat a Frantiska Lhotáka Emléktornán cseh és szlovák csapatok társaságában.

Az Illés Akadémia U15-ös gárdája bekerült a korosztály országos futsal döntőjébe

U11-es gárdánknak ugyanez nem sikerült.

U8-as csapatunk megnyerte az Oberpullendorfban rendezett Seat Kneisz Kupát

Önbizalomnövelő tornagyőzelem volt az Ausztriában rendezett 16 csapatos tornán.

A Lurkó U12-es csapata Nagykanizsán nyerte meg szombati bajnokiját

Újonc kapussal is magabiztos győzelmet arattunk.

Negyedik helyen végeztek U11-es játékosaink a linzi Stahlstadt Kupán.

Néhány nappal Róma után egy erős tornán, kicsit más összeállításban is bizonyított a korosztály. Jövőre ők már többségükben az akadémián fognak játszani nem rossz ajánlólevéllel. A Lurkó UFC is büszke lehet hiszen valószinűleg sok játékost ad fel az Illés Akadémiának.

Visszapillantás az U11-es csapatunk itáliai tornájára

Remek tornán játszottunk, sok szép emlékkel tértünk haza, nem mellékesen harmadik helyen végeztünk a húsz csapatos mezőnyben.

U17 -es csapatunk alulmaradt a Király SZE ellen

A jobb csapat nyerte a mérkőzést.

Kijött a két csapat játékereje közti különbség:
Király SZSE U15 - Lurkó U15 1 : 4

II.o.U15 észak-nyugati csoportjában a Király vendégeként játszott bajnoki mérkőzést az U15-ös csapatunk.

Papírforma eredmény született az emberhátrányunk ellenére.

Góllövők: Imre L 2, ( képünkön ) Bognár M, Tóth Á.

Komáromban majálisozott az U8-as csapatunk

Május 1-én Komáromban a Tóth Mihály Kupán játszott az U8-as csapatunk. Jó erőfelmérő volt a gyerekek számára a 12 csapatos torna.

Az Illés Akadémia U13-as csapata negyedik helyen végzett a Hungast Kupán Budapesten

Nagyszerű erőpróba volt a jövőre már nagypályás bajnokságban edződő csapatnak. Az ország jelentős erőt képviselő utánpótlás csapataival játszhattunk nagypályán.

Az U13 és U12-es gárdánknak nem termett babér a Gyirmót ellen.

Az U12-es mérkőzésen álltunk közelebb a pontszerzéshez, de a kihagyott helyzetek megbosszulták magukat.

A Lurkó U15 és U14 is legyőzte a Pápa csapatát a bajnokságban

Az U15-ös csapatból Imre Laci mesterhármast szerzett.

U17-ben jobb volt a Király ,U17-ben pontosztozkodás lett a helyi összecsapáson.

II.o.Bajnoki mérkőzések:

U19: Király-Lurkó 2 : 2

Gól:Nagy Martin 2

Lsd.Fotó

U17:Király-Lurkó 3 : 0

A Lurkó csapata győzött U13-as ellenfele ellen

A szenvedő fél a Hévíz gárdája volt, de a játék hagyott maga után kívánnivalót.

Zalaegeszegen nem termett babér az Illés Akadémia U12-es csapatának

Labdabirtoklásban voltunk csak jobbak.

1-20   21-40   41-60   61-80   81-100   101-120   121-140   141-160   161-180   181-200   201-220   221-240 >>>