Balatonalmádi SE U15 – Lurkó UFC U15 0–8 (0–3)
Lurkó UFC U15:
Szalai-Horváth – Gudui, Andor, Lakner, Horváth Z. – Vert Zs., Varga N. – Babarcki (Rigó, 70.), Tompa (Bertók, 53.), Farkas B. (Horváth S., 53.) – Gartner. Vezetőedző: Iszak Sándor.
Gólszerzők: Varga B. (5., öngól, 0–1), Gartner (6., 0–2; 67., 0–4; 76., 0–6), Varga N. (26., 0–3), Bertók (69., 0–5), Vert Zs. (78., 0–7), Andor (79., 0–8)

Remekül előkészített pályán, szemet gyönyörködtető környezetben lépett pályára az Iszak Sándor vezette Lurkó UFC U15 (2009). A mieink gyorsan kétgólos előnyre tettek szert. Előbb az ötödik percben Gartner Raul szerzett labdát a hazai védőzónában, erős középreadása pedig az egyik védőről vágódott a saját kapujába, 0–1. Egy perc múlva Raul már nem bízta másra a góllövés feladatát és a 16-osra belépve lőtte ki a jobb sarkot, 0–2. A 26. percben kontrát indítottunk: Farkas Bendegúz saját térfélről indulva Gartnert játszotta meg, akinek átadását Varga Nimród értékesítette, 0–3.

Az utolsó negyedórára elkészült erejével a Balatonalmádi, a mieink pedig még öt gólt szereztek ebben a periódusban. A 67. percben Andor István–Babarcki Dominik–Garnter Raul-akció végén utóbbi talált be, két perc múlva pedig egy labdaszerzést követően Babarcki passzát a centerpozícióban érkező Bertók Gergő értékesítette, 0–5. Négy perccel a vége előtt Gudui Dániel indításából Gartner Raul szerezte meg saját maga harmadik, csapata hatodik gólját. A 78. percben Vert Zsolt 16 méterről talált be, zárásként pedig egy szabadrúgásvariáció végén Andor István állította be a végeredményt: 8–0-ra győzünk. A hazaiak kapusa több bravúrt is bemutatott, így neki köszönhetően nem ért el kétjegyű gólszámot a Lurkó UFC U15 (2009).

Mindent megcsináltak a gyerekek, amit kértem! Az első két gól után túlontúl belenyugodtunk a meccsbe. Folyamatosan a hazai térfélen volt a labda. A második félidőben volt problémánk: ketten is rosszullétre panaszkodtak, így cserélni voltam kénytelen. Az utolsó negyedórára elfáradtak a hazaiak. Amit a héten gyakoroltunk, mindent megvalósítottak, jól is játszottak, gratulálok a csapatomnak