Lurkó UFC U14 – Sárvár FC U14 2–1 (0–0)
Lurkó UFC U14:
Palatin – Vincze, Takács D., Gombos, Sántha (Kiss Z., 64.) – Bozzai, Guba, Győrvári – Szalay (Kiss Be., 56.), Nagy B. (Horváth D., 48.), Pencz. Vezetőedző: Farkas Gábor.
Gólszerző: Horváth H. (65., öngól; 1–1; 81., öngól, 2–1)

A Regionális U14-es bajnokság Alap-szekciójának Északnyugati csoportjában nyolc csapat alkotja a Felsőházat. Az első fordulóban Vas vármegyei rangadót rendeztek: a Farkas Gábor irányította Lurkó UFC a Sárvár FC-t fogadta.

Inkább előttünk adódtak a lehetőségek már az első félidőben, de a gólok a szünet utánra maradtak. A helyzeteink megvoltak, ám a végjáték sokáig nem sikeredett. Az 51. percben egy bedobást egyből szerettünk volna megjátszani, de ez balul sült el, amiből ziccerben mehetett a sárvári támadó, aki értékesítette is a helyzetet, 0–1. A 65. percben éles középre adott egy szabadrúgást Gombos Zalán, amibe az egyik sárvári bekk úgy ért bele, hogy lábáról a labda a kapuba vágódott, 1–1. A gól még inkább erőt adott, érett a második gól is. Már a hosszabbításban jártunk, amikor a jobb oldalról szabadrúgást végezhettünk el: megint csak Gombos Zalán adta be élesen a labdát, amibe ugyanúgy beleért a vendégek védője, és a labda így került a hálóba, ezzel 2–1-re győzött a Lurkó UFC!

Meg voltam elégedve a csapatommal! Amit kértem, azt maximálisan próbálták betartani. Az utolsó passzoknál hiányzott az ötletesség, a támadózónában elfogytak a váratlan megoldások. Lövésekkel fejeztük be általában a helyzeteket: és addig mentünk előre, amíg a győztes gól meg nem született