Lurkó UFC U15 – Hévíz SK U15 8–3 (4–2)
Lurkó UFC U15:
Gáspár – Gudui, Andor, Lakner, Horváth Z. – Bertók (Poór, 57.), Varga N. – Babarcki, Tompa (Horváth S., 50.), Joó – Gartner. Szakmai vezető: Vargovics Zsolt.
Gólszerzők: Gartner (3., 1–0; 32., 3–2), Tompa (16., 2–1), Babarcki (33., 4–2; 70., 8–2), Lakner (49., 11-esből, 5–2), Tompa. (52., 6–2), Bertók (54., 7–2)

Az U15-ös Regionális Alap-bajnokság Északnyugati csoportjának Felsőházában immáron a harmadik fordulóra került sor: a kör nyitómérkőzésén a Lurkó UFC a Hévíz SK-t fogadta. Jól kezdtünk: Gartner Raul egy hosszú indítás után értékesítette a lehetőségét, 1–0. A 13. percben egy helyezkedési hiba után kontrából egyenlítettek a hévíziek. Három perc múlva megint nálunk volt az előny: szép összjáték után Tompa Ádám iratkozott fel a gólszerzők közé, 2–1. Egy szögletvariáció után a 24. percben eltolódtunk: ezt kihasználva egy kontrából ismét egyenlítettek a hévíziek, 2–2. A fölényünk megvolt ebben az időszakban is, de támadásban rendkívül pontosak voltak a hévíziek. Bő félóra elteltével másfél perc alatt két gólt is szereztünk! A 32. percben Varga Nimród szabadrúgásába Gartner Raul csúsztatott bele; majd egy remekül végigvitt akciót Babarcki Dominik zárt le góllal, így 4–2-vel mehettünk szünetre.

A II. félidőben öt perc leforgása alatt hárman is betaláltak! A 49. percben Gartner Rault buktatták a büntetőterületen belül, a 11-est Lakner Olivér értékesítette. Az 52. percben egy labdaszerzést követően Varga Nimród passzát Tompa Ádám lőtte a kapuba, az ötvennegyedikben pedig Lakner Olivér szögletét Andor István a kapufára fejelte, a kipattanót Bertók Gergő vágta be, 7–2! A hajrában egy Bertók–Babarcki-koprodukciós labdaszerzés után utóbbi rúgta meg a nyolcadik gólunkat, míg az utolsó percben egy kontrából a vendégek alakították ki a 8–3-as végeredményt.

Sok technikai és taktikai hibánk volt ma, főleg az előző héthez képest. Ebben a korban jellemző a hullámzó teljesítmény – függetlenül attól, hogy a mérkőzés végig a kezünkben volt. Ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk, de a hibákat ki kell javítanunk

– értékelt Vargovics Zsolt szakmai vezető.