DANA Győrújfalu SE U19 – Lurkó UFC U19 3–3 (3–3)
Lurkó UFC U19:
Németh H. – Varga T., Várnai, Szabó B., Neubauer (Kacsó, 75.) – Hajba (Kovács N., 46.), Kovács Á., Holtay (Kálócz, 46.), Nagy D. (Zsirai-Kiss, 75.) – Makkos (Katona Z., 75.), Nagy I. B. Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerzők: Makkos (1., 11-esből, 0–1), Nagy D. (22., 3–2), Nagy I. B. (41., 3–3)

Az U19-es felsőházi rájátszásban a zöld-feketék Győrújfaluba látogattak. Az 1. percben már vezetéshez jutottunk: egy remek indítás után Makkos Mátét buktatták a 16-oson belül, 11-es! A sértett értékesítette is a büntetőt, 0–1. Ezek után azonban fordulatot vett a meccs, bealudtak a hátvédjeink. A széleken többször mögénk kerültek a hazaiak. A 8. percben egyenlítettek, majd a 10. percben megfordították az eredményt, szabadrúgásból találtak be a hazaiak, 2–1. A 17. percben szerzett újabb góllal már 3–1 volt a Győrújfalunak. Nem sokkal később Makkos Máté indításából Nagy D. talált a kapuba szépen egy csel után a félidő közepében, 3–2. Hamar egyenlíthettünk volna mi is, azonban Nagy I. Bálint a kapufát találta el. Azért még ebben a játékrészben visszaállt az iksz: Kovács Ákos indította Nagy I. Bálintot, aki a kapust is elfektetve betalált, így a 41. percben egyenlítettünk.

Ahogy az első félidő a gólokról, a második játékrész a futballról szólt. Oda-vissza helyzetek, kapufák, sok párharc, több kapusbravúr, szögletek. Gól azonban egy sem. Egy sajnálatos sérülés miatt – Kacsó Szabolcs volt kénytelen elhagyni a játékteret – az utolsó 10 percben 10 fővel játszottunk, az eredmény azonban már nem változott, 3–3-mal zárult a mérkőzés.

Be lehetett volna húzni ezt a meccset… Nem a legjobb formában játszottunk, a védelmünk nem állt össze. Nem szabad ilyen gólokat kapnunk, a kommunikációra jobban oda kell figyelnünk. Dicséret nem jár a mai produkcióért, az egy pont elfogadható a teljesítményért. A jövő héten nagyon komoly találkozó vár ránk az Üstökös ellen. Ezúton is jobbulást kívánok Kacsó Szabinak, bízunk benne, hogy nem lesz komoly a baj