Lurkó UFC U14 – DAC U14 8–2 (5–1)
Lurkó UFC U14:
Palatin – Vincze, Takács D., Gombás, Sántha (Nagy B., 54.) – Guba (Bozzai, 54.), Győrvári, Pék (Németh B., 62.), Pencz (Berta, 54.) – Kraller, Polgár Á. (Kiss Be., 62.). Vezetőedző: Farkas Gábor.
Gólszerzők: Kraller (2., 1–0; 38., 5–1; 50., 7–2), Polgár Á. (7., 2–1; 13., 3–1), Sántha (24., 4–1), Pencz (49., 6–2), Vincze (70., 8–2)

Az U14-es Regionális bajnokság Alap-szekciójának 10. fordulójában a két ponttal szerénykedő DAC érkezett az Illés Akadémiára. Ismerkedésre nem hagytak időt egymásnak a csapatok: 12 perc alatt már 3–1 volt ide. Az első félidő után 5–1-es előnnyel mehettünk pihenőre.

A térfélcsere után sem változott a játék képe, a csapat teljesítményére a koronát Vincze Dániel tette fel: a jobbhátvéd nagyszerűen indult meg mélységből, Bozzai Levente remek ütemben adta neki a labdát és Dani szépen fejezte be az akciót, így végül 8–2-re győztek a zöld-feketék.

A mérkőzés előtt megbeszéltük, hogy folyamatosan nyomás alatt tartjuk ellenfelünket. Ezt a srácok maximálisan betartották. Felhívtam a figyelmüket arra, hogy próbálkozzunk átlövésekkel is: a nyolcból ötöt így értünk el! Amiben fejlődnünk kell, az a büntetőterületre való beérkezés, illetve a 2:1 szituációk – hiszen a nyolc gólon kívül sok helyzet ki is maradt. Mindenki dicséretet érdemel