Lurkó UFC U15 – DAC U15 3–1 (3–1)
Lurkó UFC U15:
Szalai-Horváth (Gáspár, 65.) – Joó B., Andor, Lakner, Gudui – Vert Zs., Horváth S. (Gombos, 41.) – Babarcki (Molnár G., 41.), Varga N., Bertók (Poór, 65.) – Gartner. Vezetőedző: Iszak Sándor.
Gólszerzők: Babarcki (8., 1–0), Varga N. (22., 2–0), Gartner (36., 3–1)

A Regionális U15-ös bajnokság Alap-szekciójának Északnyugati csoportja Felsőházában már a 11. fordulót rendezték meg ezen a hétvégén. A mieink a győri DAC csapatát fogadták, akik ellen idegenben a 4. fordulóban 4–0-ra nyertünk.

Ezúttal is mi kezdtünk fölényben. A 8. percben egy Gartner Raul féle indítás után Babarcki Dominik lépett ki a szélen, beadását egy védő juttatta a kapuba, 1–0. Ott tartottuk a labdát a vendégek kapuja előtt, majd az ivószünet után növeltük az előnyünket! Gudui Dani bedobása után Gartner Raul Varga Nimródot indította, aki értékesítette a ziccert, 2–0. A 33. percben egy labdavesztés után jött a védőnk mögé történő beívelés, amiből betaláltak a győriek, 2–1. Három perc múlva Gartner Raul a gólpasszok után a góllövők közé is feliratkozott, 3–1. Fájdalmas volt számunkra a félidő zárása: Babarcki Dominik lépett ki nagy helyzetben a 39. percben, a védő által elkövetett szabálytalanság után is tovább ment, azonban a kapus letarolta a 16-os vonala előtt, szélsőnk nem is tudta folytatni a játékot.

A 67. percben egy 24 méteres szabadrúgást nagy bravúrral védett Szalai-Horváth Alex, majd az ellentámadásból Varga Nimród–Gartner Raul-akció végén nem sikerült betalálni. Még egy-egy szabadrúgásból volt lehetősége mindkét csapatnak, de újabb gól nem született, így 3–1-re nyertünk. Hét nap alatt a harmadik meccsüket játszották az U15-ös fiúk, le a kalappal a teljesítményük előtt!

Diákolimpia és sérülés miatt voltak hiányzóink, így egy-egy játékost kaptam az idősebbektől és a fiatalabbaktól is. Gombos Zalán jó játékkal mutatkozott be az U15-ösök között. A DAC keményen, annak határán játszott ma, ez nem tetszett nekünk, de végig magabiztosak voltunk. Több lehetőségünk is volt: nem lehet mindig 5-6 gólt rúgni, ma három is elég volt a megérdemelt győzelemhez. Az utolsó két meccsen a két nagy rivális ellen játszunk, mindent bele kell adnunk