Hévíz SK U15 – Lurkó UFC U15 0–7 (0–2)
Lurkó UFC U15:
Gáspár (Szalai-Horváth, 20.) – Gudui, Joó B., Lakner, Horváth Z. (Andor, 41.) – Varga N., Vert Zs. (Bertók 52.) – Tompa – Babarcki, Gartner, Molnár G. (Farkas B., 52.). Vezetőedző: Iszak Sándor.
Gólszerzők: Varga N. (7., 0–1; 49., 0–4), Gartner (31., 0–2; 46., 0–3; 80., 0–7), Bertók (68., 0–5), Babarcki (78., 0–6)

Az eddig 100%-os produkcióval kirukkoló Lurkó UFC U15 (2009) Hévízre látogatott: a hazaiak az ötödik helyen várták a tabellalesőt. Hamar megszereztük a vezetést Varga Nimród góljával, amit házi gólkirályunk, Gartner Raul toldott meg az első félóra kezdetekor.

A második félidőben ugyanő rúgta meg a harmadik találatunk: ez a gól adott újabb lökést a csapatunknak. Szép akciók után szereztük góljainkat, ebben a periódusban ugyanis könnyen kerültünk a hazaiak mögé. A 65. percben egy szándékos szabálytalanságért a hazaiak legjobbját kiállította a játékvezető, ami után még három gólt szereztünk, így 7–0-ra győztünk.

A következő fordulóban rangadó vár Iszak Sándor tanítványaira: a 10 meccs után 9 győzelemmel álló FC Ajka érkezik Szombathelyre.

Az első félidőben nem tetszett a játékunk. Csak rohantunk előre, ami sok pontatlanságot okozott, több volt a technikai hiba a futballunkban. A lehetőségeinkből csak kettőt rúgtunk be. A fizikális fölényünket kihasználva uraltuk a találkozót. A II. félidőben a harmadik gól után megváltozott a játék képe, megnyugodtunk. Ekkortól fogva csak a különbség volt kérdés, szépen játszottunk és ilyen különbséggel is megérdemelten győztünk