Lurkó UFC U13 – FC Ajka U13 1–3 (0–1, 0–1, 1–1, 0–0)
Lurkó UFC U13:
Németh Á. – Poszavecz, Horváth N., Barta Á. – Zsarnay, Horváth D. – Szabó, Kiss Be., Horváth Ba. Cserék: Nagy, Lakner, Mukics, Kiss Ba., Barta N., Vámosi, Süle. Vezetőedző: Orbán Dániel. Gólszerző: Horváth D. (44., 1–2)

A héten másodszor lépett pályára csapatunk az Illés Akadémián, ezúttal az FC Ajka együttesét láttuk vendégül. Az első félidő végén egy labdakihozatalunkba csúszott hiba, az eladott labdát a vendégtámadó kapunkba helyezte. A második negyed utolsó percében az ajkaiak tovább növelték előnyüket, egy előrevágott labdát ért el hamarabb a csatár, majd a kapusunkról kipattanó labdát ismét megkaparintotta és az üres kapuba lőtte. Csapatunk tovább dolgozott, próbáltuk saját játékunkat játszani. Ennek eredményeképp gyönyörű gólt szereztünk pár érintésből. Kapusunktól indulva a jobb oldalon ment végig támadásunk, onnan Barta Norel indította Horváth Danit, aki lefutotta védőjét és a kapus mellett a kapuba lőtt. Sajnos még ebben a negyedben ismét kapituláltunk, egy erősen véleményes lesszituáció után. Az utolsó negyedben lehetőségeink ellenére nem tudtunk tovább faragni hátrányunkon.

Úgy gondolom remek tanulópénz volt a mai mérkőzés. Kelleténél több hibát vétettünk, az első félidőben hiányzott a kellő agresszivitás és koncentráció is! Ez sajnos helyzetkihasználásunkban és védekezésünkben is kiütközött – a kapott gólok minden esetben az adott negyedek utolsó 1-2 percében érkeztek. Az elkövetkezendő hetekben igyekszünk ezeket kijavítani, egyéni erényeinket pedig még jobban megcsillogtatni

– nyilatkozta Orbán Dániel, csapatunk vezetőedzője.