Lurkó UFC U16 – Móri SE U16 2–0 (1–0)
Lurkó UFC U16:
Répcei (Mayer, 46.) – Hütter, Ilnicki, Joó, Németh B. (Tóth B., 81.) – Polgár B., Révész, Kovács F., Nyőgéri (Horváth Á., 77.), Horváth D. – Gartner (Molnár M., 46.). Vezetőedző: Somlai Roland.
Gólszerzők: Gartner (10., 1–0), Polgár B. (75., 2–0)

A sok sérülés, illetve eltiltás miatt mindössze 13 mezőnyjátékossal a keretében várta a Móri SE elleni találkozót a Lurkó UFC U16 (2008). Mindez történt a Regionális U16-os bajnokság Alap-szekciójának Északnyugati csoportjában, ez volt az utolsó hazai meccse Somlai Roland és Molnár Károly csapatának.

A mieink kezdtek jobban és a 10. percben előnybe is kerültünk. Egy szépen felépített támadás végén Gartner Raul tartotta meg a labdát, kicsit meg is lökte a védője, de valamiféleképpen maga alól – igazi csatárerényeket megcsillogtatva – a kapuba továbbított, 1–0. Az ellenfél nem adta olcsón a bőrét, ők is futballozni szerettek volna a sportszerű találkozón. A győzelmet a hajrában tudtuk bebiztosítani: Polgár Bálint választott higgadt megoldást, kialakítva a 2–0-s végeredményt.

Hiányzik a komplex támadósorunk, így nagyon nehéz dolgunk volt ma is. Biztosak voltunk benne, hogy kemény találkozó vár ránk – bár hál’ Isten inkább a futball dominált mindkét oldalon. Örülök, hogy Gartner Raul játszhatott nálunk egy félidőt, ráadásul mindez fontos góllal hálálta meg! Kulturált, futballozni próbáló ellenféllel küzdöttünk meg. Amit nyáron gyakoroltunk, azt a sok hiányzó miatt lassan el is felejthetjük… Megfogyatkozva bár, de tartjuk a frontot és még egy nagyon-nagyon fontos meccs vár ránk ezen az őszön