Hévíz SK U19 – Lurkó UFC U19 1–0 (0–0)
Lurkó UFC U19:
Németh H. – Varga T., Szabó B., Nagy II. B., Neubauer – Hajba (Nagy D.), Kovács Á., Nagy I B., Holtay (Kacsó) – Katona, Makkos. Vezetőedző: Janzsó László.
Kiállítva: Szabó B. (93.)

A Regionális U19-es bajnokság Alap-szekciójának Észak-nyugati csoportjában a Felsőházi rájátszás 8. fordulóját rendezik ezen a hétvégén. A zöld-feketék Hévízre látogatottak.

A rossz forma továbbra is tart, az első két fordulóban 3-3 gólt – és ezzel 4 pontot – szereztek Janzsó László tanítványai, ám azóta képtelenek betalálni és minden találkozójukat elveszítették. Így volt ez ma Hévízen is: hiába alakítottunk ki főleg az első félidőben nagy helyzeteket, azokat képtelenek voltunk értékesíteni. A hajrában aztán betaláltak a fürdővárosiak és így otthon tartották a három pontot.

Eredménytelenek vagyunk, semmi nem sikerül. Saját magunknak köszönhetjük ezt a vereséget is. 3-4 góllal eldönthettük volna a mérkőzést már az első félidőben. A hazaiak veszélyesebbek voltak a szünet után. Mi nem tudjuk a begyakoroltakat megmutatni a támadásokban. Tudtuk, hogy mire kell jobban odafigyelnünk, mégsem tudjuk ezt felvinni a pályára