Változékony -de többségében napos időben kitűnő szervezés mellett nagyon jó pályákon került Gabersdorfban megrendezésre az U9-es torna.

Különböző okok miatt már az indulásnál látszott, hogy nagy feladat vár a fiúkra, mert 9 fővel vágtunk neki a tornának.

Már az első mérkőzésen látszott, hogy kísért bennünk a múlt: a rossz helyzetkihaszálás. Az ellenfél egyből egyet, csapatunk kb. hétből egyet értékesített. Igaz kapufák számában mi nyertünk 3:0 -ra..

Második mérkőzésen góljaink számát eggyel, kapufáink számát kettővel növeltük, s mivel gólt nem kaptunk megvolt az első győzelem.

Harmadik mérkőzésen kiszakadt a gólzsák, s tovább nőtt hárommal a kapufák száma is.

Az utolsó csoportmérkőzésen az eddig gólt sem kapó MTK ellen már az első pillanatban meglőttük az első kapufánkat (majd további kettőt, gólt azonban csak ők rúgtak egy kontrából, így megvolt az első vereség is.

A legjobb nyolcba egyenes kiesési ágon - a Haladás VSE ellen - , a vártnál könnyebben, mi jutottunk, a két lőtt gólunk mellett a kapufa ezúttal sem maradhatott ki.

A negyeddöntóben ellenfélként érkezett a Ferencváros, két kapufánk mellett lőttünk egy gólt is, de ez csak a büntetőpárbajhoz volt elég.

A Fradi a maratoni büntetőpárbajban 7:6 arányban jobbnak bizonyult.

Ők bejutottak a négybe, mi az öltözőbe, s csomagoltunk.

Konkflúzió : A kis létszám ellenére nagyon jól küzdőtt, jól teljesített mindenki, s ez az oka  az elégedettségünknek.

Van tartása a csapatnak, van stílusa, és helyenként szépen is játszik. Van eredményesség is, holott ez számít legkevésbé. A munkának  minden szinten meg lesz (meg van) az eredménye. Azt már nem lehet csak a szerencse számlájára írni, hogy akár külföldön, akár idehaza szinte minden tornán eljutottuk a nyolcba vagy a négybe.