Lurkó UFC U14 – Lukácsháza U15 5–1 (4–1)
Lurkó UFC U14:
Szalai-Horváth – Lakner, Molnár G., Tompa, Gudui. Cserék: Bertók, Vert, Farkas B. Vezetőedző: Joó Bálint.
Gólszerzők: Lakner (3., 1–0; 16., 3–1), Vert (11., 2–0), Gudui (23., 4–1), Bertók (37., 5–1)

A Vas megyei U15-ös futsalbajnokság játéknapjának második mérkőzésén a Lurkó UFC U14-esei (2009) szerepeltek – ellenfelünk a lukácsháziak egy évvel idősebbjei voltak. A mieink percről-percre belejöttek, gyors és kombinatív játékot mutattak be, így végül 5–1-re győztek.

A második találkozón U14-es csapatunk játszott a Lukácsháza U15-ös csapata ellen. Egy kissé megilletődötten kezdtünk az egy évvel idősebb, ezáltal fizikálisan erősebb, és láthatóan erre építő ellenfelünkkel szemben. Azonban a srácok nagyon jól reagálva, gyors, sok passzos, kevés érintős, kombinatív játékot alkalmazva igyekeztek minimalizálni a párharcok számát. Mi birtokoltuk többet a labdát, irányítottuk a játékot, szép támadásokat vezettünk. Véleményem szerint ilyen arányban is megérdemelten nyertünk. Mindkét korosztályt dicséret illeti a mai teljesítménye miatt. A felkészülés elején tartanak a csapatok, ilyenkor nagyobb terhelést kapnak a játékosok, intenzívebb munka folyik az edzéseken. Nagyszerűen beleillett ez a mai nap a felkészülésünkbe, nagyon jó zárása volt ez a két futsalmérkőzés az első hetünknek