Összeállítás : Bögöly B., Kopácsi B., ( Kovács Á. ), Vert T., Tóth K., Szemes B., Horváth B., Németh B., Németh K., Varga D., Nagy D.,

( Verasztó M. ), Csiszár M.,

Gólszerző : Németh K.

Szár Csaba U14 edző :

"Tudtuk nem lesz egyszerű ez a mérkőzés.

Két meghatározó játékos hiányzott a csapatból, ennek ellenére jól kezdtük a mérkőzést, már a hatodik percben vezetést szereztünk egy szép kiugratásból. Támadólag léptünk fel az első húsz percben a mérközést is lezárhattuk volna ekkor ha a helyzeteinket értékesítjük. Sajnos ezek kimaradtak és ezután kapkodová vált a játékunk. A labdát nem tudtuk megtartani a középpályán.

A második félidőben kiegyenlítetté vált a játék képe. A találkozó vége fele mindkét csapat szerezhetett volna gólt, de nem így történt. Összeségében elégedettek lehetünk, mert olyan játékosoknak is tudtam több lehetőséget adni, akik fiatalabbak és eddig kevesebbet játszottak!"

Lurkó UFC - MTE 1904 Mosonmagyaróvár 1:1 (0:1)

Összeállítás : BÖGŐLY B., Kopácsi B., VERT T., TÓTH K., Szemes B., Németh B., HORVÁTH B., NÉMETH K., Varga D., Verasztó M., Csiszár M.

Gólszerző : Horváth B.

"Ismét egy nehéz mérkőzés várt ránk, nem feltétlenül az ellenfél kiléte miatt, mert ősszel 5:0 ra győztünk náluk.

Hétközben ugyanis az Ajka elleni mérkőzésen tovább nőtt a hiányzóink száma, sérülés miatt!  A találkozóra éppenhogy meg lettünk tizenegyen! Sajnos nem kezdtük jól a meccset. Az első játékrészben nem tudtunk folyamatos játékot produkálni, sok volt a rossz passz az egyénieskedés, ugyanakkor kevés volt a mozgás.

A második félidőben kezdtünk felpörögni, ott már gyorsabbá vált a játékunk. Több egy-egy elleni párharcot nyertünk. A jobb oldalon sok támadást vezettünk, voltak helyzeteink és sikerült egyenlítenünk.

Úgy érzem a sok hiányzó ellenére is, jól küzdöttek a fiúk és így tovább őrizzük tavaszi veretlenségünket, amely 7 meccs óta tart!"