„A múlt héten csütörtökön Grazba látogattunk, a Sturm Graz elleni edzőmérkőzésre. A teremben lejátszott 2x30 perces mérkőzésen, nagyon gyors, lendületes játékot játszott mindkét csapat.

Igyekeztünk egy-két érintéssel kihozni a labdát és gyors támadásokat vezetni, ami az első félidőben kevésbé sikerült. Pontatlanok és határozatlanok voltunk az első 10-15 percben, de utána sikerült felvenni a játék ritmusát.

A palánkot a graziak jobban használták (cselezésre, átadásokra) és ezzel sokszor kerültek a kapunk elé.

A második részben már többször kerültünk a hazai csapat kapujához és szép gólokat szereztünk.

A csapat és a játékosok fejlődéséhez nagyban hozzájárulnak az ilyen jellegű mérkőzések."

Eredmény:

SK Sturm Graz – Lurkó-Illés Akadémia 9:5

Keret: Széplaki Sára, Módly Samu, Molnár Barnabás, Rajtosics Hunor, Lakatos Krisztián, Szakács Benedek, Gombos Zalán, Győrvári Levente, Polgár Ádám, Sántha Zalán, Takács Dominik, Pék Zalán

Edzők : Vargovics Zsolt, Lengyel Miklós