MTE 1904 U16 – Lurkó UFC U16 3–0 (0–0)
Lurkó UFC U16 (keret):
Mayer, Répcei – Hütter, Ilnicki, Joó, Németh B., Polgár, Kovács F., Németh M., Horváth D., Révész, Károlyi, Paukovits, Horváth Á. Vezetőedző: Somlai Roland.

A Kiemelt U16-os bajnokságban szereplő Mosonmagyaróvár volt a zöld-feketék első ellenfele 2024-ben. Nagy volt a fizikális különbség a két csapat között, ám a Lurkó UFC nagyon jól futballozott. Komoly volt az iram, remekül zárt a védelem sokáig. Folyamatosan tudtak cserélni a Lajta-partiak, hiszen 18-as kerettel álltak ki. Egy ide-oda pattogó labdából találtak be egy kavarodást követően a 70. percben, majd az utolsó tíz percben még kétszer voltak eredményesek, így 3–0-ra megnyerték a találkozót.

Átlagéletkorban is fiatalabbak voltunk, mint a hazaiak, emellett sokkal többet tudtak cserélni az óváriak. Sajnos hárman is megsérültek – így az, hogy 70 percig 0–0 volt, az rendkívüli pozitívum. A játékot illetően idényeleji volt a forma: a mi célunk az volt, hogy egy magasabb szintű ellenféllel találkozzunk. Mindenki kellő játékperchez jutott. A támadójátékunkon kell tovább csiszolni. Jól szolgálta a meccs a felkészülésünket, becsülettel játszottak, le a kalappal a srácok előtt