A Lurkó UFC U10 (2014) Horváth Kristóf – Tóth Kristóf, Geregai Levente, Kovács Zsombor, Pupp Áron, Dóczi Nimród, Bódi Bence, Szőke Benett, Keró Levente, Elek Dávid összeállításban szerepeltek a Táplánszentkereszten megrendezett Bozsik megyei teremtornán. A zöld-feketék a Szarvaskend, a Vasvár VSE és a Nádasd ellen játszottak 15 perces mérkőzéseket. A kapu 3X2 méteres volt, a palánkról – ahol volt – visszajöhetett a labda.

Az első két meccs rendkívül szorosan alakult, aztán a harmadikon nagyobb különbséggel kaptunk ki. Nagyon ügyes ellenfelekkel találkoztunk! A vereségek ellenére is láttam pozitív dolgokat, ugyanis amiket gyakoroltunk, azokat próbálták visszaadni a gyerekek. Kicsit talán korai volt még az időpont, úgy érzem, hogy a reakciógyorsasággal voltak gondjaink

– értékelt Devecseri Szilárd vezetőedző.