Lurkó UFC U14 – Üstökös FC Győr U14 3–1 (0–1)
Lurkó UFC U14:
Palatin – Vincze, Takács D., Guba, Győrvári – Gombos, Bozzai (Kiss Z., 65.), Rajtosics – Pék (Sántha, 50.), Szalay, Pencz. Vezetőedző: Farkas Gábor.
Gólszerzők: Pencz (57., 1–1), Gombos (63., 11-esből, 2–1), Szalay (76., 3–1)

A zöld-feketék eddig 2 győzelemmel és 1 vereséggel álltak a Regionális bajnokság Alap-szekciójának Északnyugati csoport Felsőházában. Az Üstökös három meccs után „csak” egy ponttal állt, ám szoros találkozók voltak a győriek mögött.

Az első félidőben az Üstökös tudta megszerezni a vezetést: az első (és egyetlen) helyzetükből rögtön gólt is szereztek a győriek, mi a kisebb lehetőségeinkkel nem sáfárkodtunk jól.

A szünetet követően aztán szép lassan felőröltük az ellenfelünket. Labdabirtoklási fölényünk helyzetekben, majd gólokat is megmutatkozott. Az 57. percben egy jobb oldali szabadrúgás után középen egy fejen megcsúszott a labda, a hosszú oldalon Pencz Milán átvette és az ellenkező sarokba passzolta, 1–1. Öt perc múlva Szalay Bendegúzt egy szép egyéni alakítás után buktatták a 16-oson belül, 11-es! A büntetőt Gombos Zalán értékesítette, 2–1. Négy perccel a meccs vége előtt a saját térfelünkön szerzett labdából indult meg a kontra: Rajtosics Hunor ugratta ki Győrvári Leventét, akinek centerezését Szalay Bendegúz váltotta gólra, így 3–1-re győztünk.

Az első félidőben kisebb lehetőségeink voltak, míg a győriek az egyetlen helyzetüket gólra váltották. Szünetben megbeszéltük, hogy jobban figyelünk az utolsó passzokra. A mi dominanciánkról szólt ez a játékrész, a támadózónában folyamatosan nyomás alatt tartottuk ellenfelünket, minden labdakihozatalukat megszereztük. Sok helyzetünk volt, ezekből hármat értékesítettünk! A második félidei játékunkkal elégedett lehettem, mert amit a szünetben kértem, azt maximálisan meg is valósították a srácok

– mondta Farkas Gábor, U14-es együttesünk vezetőedzője.