Lurkó UFC U17 – Balatonfüredi USC U17 0–1 (0–0)
Lurkó UFC U17: Kiss B. – Hajba (Gyulai, 87.), Várnai, Neszlinger (Varga T., 87.), Wágner – Prógli (Fábián, 46.), Vér, Lang, Varga Máté (Szabó B., 68.) – Szár (Varga Mátyás, 85.), Mesics-Leiner (Tóth D., 68.). Vezetőedző: Janzsó László.

Utolsó idei találkozót játszotta december első szombatján a Lurkó UFC U17-es (2005). Kapásból magához ragadta a kezdeményezést a zöld-fekete együttes. Helyzetek sokaságát alakítottuk – és hagytuk is ki. Mélységben, tengelyben, szélről is vannak támadásaink – ma naggyá tettük a vendégkapust is. A 75. percben nagy védelmi baki után vezetéshez jutott a Balatonfüred, csak saját magunkat okolhatjuk a bekapott gólért. Még 0–1 után is magunk javára fordíthattuk volna a meccset, de ezen a napon minden kimaradt, így szomorúan ballagtunk le a játéktérről.

Mindig azon vagyunk, hogy keressük a hibákat, méghozzá mindenek előtt magunkban. Múltkor háromszor mentek a kapunkig, abból kaptunk három gólt. Ma kétszer ment el az ellenfél a kapunkig, abból egy szöglet született, azt megúsztuk, míg a másikból gólt kaptunk. Óriási felelőtlenség volt a gól előtti hiba, rendkívül bosszantó a bekapott találat. Rengeteg helyzetünk volt, nem tudtuk kihasználni ezeket. A kezdőcsapatban öten voltak az U16-os keretből – kisegítenek bennünket hetek óta, de az összeszokatlanság visszaköszönt a mai mérkőzésen. Szó sincsen arról, hogy ne lennénk elég ügyesek – minden mérkőzésen hasonlóan szerepelünk, azonban a befejezésekben kevesek vagyunk. Kis túlzással 80 percet az ellenfél térfelén töltünk, és nem tudunk betalálni. Szerettünk volna jó szájízzel búcsúzni a szezontól, a betömörülő védelmen túl is jutottunk, de a helyzeteket mind kihagytuk. Simán, három-négy góllal kellett volna nyernünk