Janzsó László U19-es (2002-2003) csapata szombaton tíz órakor a Kenderesi utcában játszik a HVSE-vel. Ősszel egy fordulatos meccsen az utolsó előtti percben egyenlítve 2–2-t játszottunk. A zöld-fehérek jelenleg a negyedik pozíciót foglalják el 28 ponttal, mi hetedikek vagyunk 22-vel. Egy Lurkó-győzelemmel még inkább feljebb lehetne rájuk zárkózni.

Az U17-eseknél (2004-2005) ősszel szintén az utolsó előtti percben született Lurkó-gól, akkor az 4–3-as sikert jelentett Varga Daniéknak. A tabellán a Hali hetedik 21 ponttal, mi tizedikek vagyunk – egy mérkőzéssel kevesebbet játszva – 16 egységgel. A 17. forduló mérkőzése szintén a Kenderesi utcában lesz, szombaton 12 órától.

Hazai környezetben játszik az U15-ös (2006) korosztályunk a Haladással, a kezdési időpont vasárnap, 10 óra. A zöld-fehérek a dobogó alsó fokát foglalják el, Nagy Krisztián csapata a 13. pozícióban van. Ősszel 1–1 volt a végeredmény.

Szintén itthon fogadja az U14-es (2007) csapatunk a Halit, a kezdősípszó vasárnap délben harsan fel. Itt a legkevesebb a különbség a két együttes között, ha a tabellára tekintünk. A Lurkó a negyedik 31, a HVSE az ötödik 30 egységgel a neve mellett. Berning Adrián tanítványai ősszel 1–3-ról fordítva 5–4-re győztek a zöld-fehérek otthonában.

Budapestre utazik szombaton az U11 (2010) és az U10 (2011): a Barca Academy vendégeként játszik mindkét csapatunk felkészülési mérkőzést.

A Répce Sportcsarnok ad otthon vasárnap az U8-as (2013) és az U7-es (2014) korosztályaink ETO FC Győr elleni felkészülési találkozóinak: Pados József és Nagy Zoltán csapata 9-től, Hujber Gábor és Fider Ádám együttese 10.30-tól lépnek parkettre.