Lurkó UFC U15 – Mosonmagyaróvári TE U15 3–1 (2–0)
Lurkó UFC U15:
Rosta – Tancsics, Kiss L., Lajos, Baldauf – Szabó K., Varga M., Vert – Grádvohl, Berzlánovich, Csonka. Cserék: Kovács N., Biró B., Szabó D., Szabó M. M. Vezetőedző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Vert, Berzlánovich, Varga M.

A Regionális bajnokság Alap-csoportjának Észak-nyugati szekciójában a bajnoki címre hajtó Mosonmagyaróvár volt a Lurkó UFC U15 (2007) ellenfele ezen a vasárnap délelőtt. A felkészülési mérkőzésen némi tapogatózás után a mieink kerültek fölénybe, és a szünetig kétgólos előnyt építettünk fel. Előbb egy letámadást követően megszerzett labdából indítottunk előre, az akció végén pedig a védőkről lecsorgó labdát Vert Bence találta meg a leghamarabb, és vágta azt a kapuba, 1–0. Aztán egy szépen kidolgozott akció végén Csonka Gergő megverte a védőjét, majd Berzlánoich Mátéhoz passzolt, aki két hátvéd között kilépve szépen lőtt a sarokba. Fordulás után többet nyújtott támadásban az óvári csapat – szépítettek is – ám egy jobb oldalon véghez vitt akció végén ismét kettő lett közte. Szabó Kevin-Kovács Nimród volt a labda útja, majd Berzlánovich kapta meg centerposzton, aki elől egy kis harc után Varga Mátyás elé került, ő pedig ügyesen lőtt a kapuba, kialakítva a 3–1-es végeredményt.

Úgy érzem, nem kezdtük jól a mérkőzést. Az első 10-15 percben kapkodtunk, türelmetlenek voltunk. Az ellenfél letámadással próbálkozott, de mi igyekeztünk inkább kihozni a labdát. Az első gól után többet volt nálunk a labda, tetszett, hogy a szélen való bontásokat is alkalmaztuk. Ez a meccs fő pozitívuma! A második félidőben mindenkinek játéklehetőséget adtam. Annyira nem lehettem elégedett ezzel a játékrésszel: kicsit leültünk, de így is kontroláltuk a meccset. Az ellenfél egy mögénk kerülés után szépített, de hamar visszaállítottuk a kétgólos különbséget. Két hét múlva bajnoki rajt, amit már nagyon várunk