Összeállítás : BÖGÖLY B., Vert T., Belső B., Tóth K., Szemes B.,- Németh B.,(Nagy D.), Horváth B.,- Kopácsi B., Miszori Sz., (Kovács Á.), Varga D.,- Csiszár M., (Verasztó M.)

Góllövő: Tóth Krisztián

Szár Csaba U14 edző :

"Megyei rangadónak indult a mérkőzés, de sajnos nem az lett belőle!

A fiúk előző este megnézték a Bajnokok Ligája döntőjét, amivel semmi probléma, de jópáran meg is ünnepelték és hajnalban feküdtek le!

A játékosok közül többen fáradtan léptek pályára, néhányan pedig úgy gondolják mostanában, hogy sztárjátékosok, azonban ez messze áll a valóságtól. Futás nélkül, sétálva szerették volna megnyerni a meccset, de amint ezt megtapasztalták a találkozón ez így nem működik. Nem volt az egész mérkőzésen 3-4 egymás utáni jó passzunk! Többen szeretnének magasabb szintre eljutni, ezzel a produktummal és hozzáállással, ez nem valós elképzelés.

Az első félidőben nekünk volt először gólszerzési lehetőségünk ez a helyzet kimaradt! A hazaiak azonban betaláltak, de többet is tettek a gólszerzésért!

A  második félidőben teljesen szétesve és akaratgyengén, fejben elszállva több játékosom a durvaságot kereste, csak a játékvezető jó indulatán múlt, hogy nem kaptunk további lapokat! Három olyan gólt lőttek nekünk, amikor kapusunk 2-3-szor védett egymás után és az ő bravúrjain múlt, hogy ennyivel megúsztuk. Többször a kipattanókra kellett volna lépnünk néhány métert, de mi csak színházban voltunk és néztük az előadást, amely ellenfelünknek jól sikerült, nekünk meg emlékezetesre csak nem pozitív előjellel.

A szomorú viszont az volt, hogy láthatóan nem minden játékos érezte át a vereség súlyát és ez elgondolkodtató."