Lurkó UFC U16 – Sárvár FC U16 4–0 (3–0)
Lurkó UFC U16:
Répcei (Mayer, 46.) – Horváth D., Ilnicki, Joó, Horváth Á. (Paukovits, 50.) – Polgár B., Révész, Kovács F. Tóth B. (Babarcki, 46.) – Nyőgéri, Gartner (Lakner, 46.). Vezetőedző: Somlai Roland.
Gólszerzők: Gartner (9., 1–0; 42., 3–0), Nyőgéri (15., 2–0), Ilnicki (61., 11-esből, 4–0)

Rögtön a meccse elején volt egy nagy helyzetünk, amit Gartner Raul még fölé bombázott. Nem sokkal később már nem hibázott: Polgár Bálint a jobb szélen robogott el, beadását Gartner értékesítette, 1–0. Az első negyedóra végén kettőre nőtt az előnyünk: Polgár Bálint beadását szépen helyezte a kapuba Nyőgéri Márk, 2–0. A félidő hajrájában tulajdonképpen eldöntöttük a három pont sorsát: Polgár–Nyőgéri–Gartner-kombináció végén utóbbi lőtt a léc alá, 3–0.

Egy óra elteltével egy újabb szélről jövő akció hozott Lurkó-gólt: a csereként beálló Babarcki Károly átadása után kézzel ért bele a labdába egy sárvári bekk, 11-es! A büntetőt Ilnicki Marcell értékesítette, 4–0.

Az utolsó tíz percben kisebb sérülés miatt Kovács Ferenc is lejött, de a győzelmünk – és a clean sheetünk – nem forgott veszélyben. A 7. fordulóban a hatodik győzelmét aratta a Lurkó UFC!

Rengeteg hiányzónk volt ma: sérülés, eltiltás és betegség miatt heten sem állhattak rendelkezésemre. Magabiztosan hoztuk le így is ezt a találkozót, az SFC semmi veszélyt nem jelentett a kapunkra! Visszaköszönt a remek edzéslátogatottság! Külön öröm, hogy az U15-ből feljátszó Gartner Raul duplázni tudott. A támadásokat Gratulálok a srácoknak, büszke vagyok rájuk. Örülök, hogy sportszerű mérkőzés mindkét csapat a futballra koncentrált, amiből mi jöttünk ki győztesen

– értékelte a látottakat Somlai Roland vezetőedző.