Az U17-es regionális bajnokság 15 csapatot vonultat fel a 2020/2021-es kiírásban. Elmaradt néhány találkozó, így a küzdelemsorozatban indulók 10 és 14 meccset tudhatnak maguk mögött – a Seper Ákos vezette Lurkó UFC tizenkettőt. Öt győzelem, egy iksz és hat vereség a mérleg. Ez a 16 pont a sűrű középmezőnyben a nyolcadik helyet jelenti.

A sorozatot Sopronban, a bajnokság egyik esélyese ellen nagy vereséggel kezdték a fiúk (1–10), ám itthon rögtön sikerült javítani. Fordulatos meccsen, ahol az utolsó bő tíz percben négy gól is esett, 4–3-ra tudtuk megverni a Haladás VSE-t. Ajkán kikapott a társaság (5–0), aztán a másik bajnoki címre pályázó Mosonmagyaróvártól itthon is (0–2). Mindezt egy jó sorozat követett: 6–1 a Csorna, 6–2 a Soproni FAC ellen, majd 2–2 a Király SE otthonában. A gyengébbik óvári csapat ellen 4–0-ra sikerült nyerni, ám Pápán megszakadt a veretlenségi széria (1–2). Sopronban kiszakadt a gólzsákunk: 14–1-re győztünk – ebben a bajnokságban ez a legtöbb gól, amit egy csapat egy mérkőzésen szerzett. Sajnos az utolsó két fordulóban pontot már nem szereztünk: kétgólos előnyből kaptunk ki az Üstököstől (2–4), valamint Hévízen is vereséget szenvedett az U17 (1–2).

24 játékos kapott lehetőség Seper Ákostól. Vér Kristóf egy percet sem hiányzott (12 meccs/1080 perc), mellette pedig Sáfár Balázs (12/1021), Péter Dominik (12/993) és Varga Máté (12/813) mondhatja el magáról, hogy mindegyik találkozón szerepelt.  Csak egyszer nélkülöztük Neszlinger Zsoltot (11/990), Belső Bencét (11/957) és Nagy Dominikot (11/587). Tíz találkozón játszott Horváth Botond (10/882), Kopácsi Barnabás (10/16) és Bögöly Barnabás (10/779). Varga Dániel (7/625), Nagy Dávid (7/348), Varga Tamás (7/313), Sós Bálint (6/105), Kiss Barnabás (5/256), Kelemen Győző (5/225), Ágoston Roland (4/279), Kovács Ákos (4/208), Holtay Benjámin (4/119), Biró Botond (3/209) következnek a sorban. Kisebb szerephez jutott még Németh Gergő (2/98), az U15-ből felkerült Fábián Dániel (1/90), továbbá Knizs Olivér (1/62) és Mikos Marcell (1/15).

Kilenc játékosunk kapott valamilyen lapot a játékvezetőktől. Belső Bence volt a legkeményebb: öt sárga lap mellett egy piros is villant előtte. Neszlinger Zsolt négyszer sárgult be, míg Vér Kristóf két figyelmeztetést kapott, valamint egyszer idő előtt mehetett zuhanyozni.

A házi góllövőlistára kilencen iratkoztak fel. Varga Dániel áll az élen 14 góllal, amivel a negyedik a bajnokság egészét tekintve. Kilencszer talált be Péter Dominik, négyszer Vér Kristóf és Varga Tamás. Háromgólos Horváth Botond, kétszer Ágoston Roland, Belső Bence és Varga Máté, míg egyszer Nagy Dominik. Két mesterhármas született: Péter Dominik a MiTe ellen, míg Varga Dániel a Haladás VSE ellen szerezte. Varga Dani a Soproni FAC-nak hétszer köszönt be – ez egyedülálló ebben a szériában.

Az Andráshida elleni idegenbeli, és a Ménfőcsanak elleni hazai találkozók maradtak el – ezek pótlására a tervek szerint 2021. február 14-ig kerül sor.