Lurkó UFC U19/U17 – Söpte SE 0–2 (0–0, 0–0, 0–2)
Lurkó UFC U19/U17:
Bögöly – Prógli, Várnai, Sáfár – Ágoston, Lang, Kiss L., Németh R., Makkos – Tóth N., Járfás. Cserék: Tóth D., Kárász. Vezetőedző: Molnár Károly és Janzsó László.

A Vas megyei II. osztály Északi-csoportjában dobogós Söpte SE ellen játszott a Lurkó UFC U19/U17-es vegyes csapata. A mieink a saját futballjukkal törődtek, és ezt jó sokáig meg is tudták valósítani a 3X30 perces találkozón. A védekezés sokáig tökéletesen működött, elől azonban az utolsó passzokba hiba csúszott, így nem tudtunk gólt szerezni. Az utolsó harmadban a több cserével rendelkező söpteiek betaláltak, míg az utolsó percben még egy gólt szereztek, így 2–0-ra megnyerték a felkészülési találkozót.

Komoly nehézségek árán, de sikerült megrendezni a mérkőzést: még az U16-ból is kértünk két játékost – a betegség még mindig tizedel bennünket. Kiáltunk, becsülettel helyt álltunk. Az első két harmadban partnerek voltunk, teljesen egálban voltunk a Söptével, a végére valamennyit tompultunk – a Söpte pedig rutinosabb volt, és végül eldöntötték a mérkőzést. Kulturáltan játszottunk, formálisan is jól néztünk ki, jó csapat benyomását keltettük – pedig ma is egy új összetételű védelemmel álltunk fel. Úgy gondolom, hogy megint egy jó mérkőzés van mögöttünk, amiből tanulni tudunk. A védekezésünk stabil, az előrejátékban van még feladatunk a két hét múlva induló tavaszi szezonra. Dicséret illeti a játékosokat hozzáállásukért és a mutatott produkcióért