Lurkó UFC U16 – Mosonmagyaróvári TE 1904 1–4 (1–1)
Lurkó UFC U16:
Mayer – Németh B., Ilnicki, Hütter, Horváth D. – Kovács, Révész – Bereczki, Janó, Polgár B. – Károlyi. Cserék: Nyőgéri, Paukovits, Horváth Á., Nagy. Vezetőedző: Somlai Roland.
Gólszerző: Károlyi

U16-os korosztályunk a kiváló erőt képviselő Mosonmagyaróvári TE 1904 ellen játszott felkészülési találkozót. Mi vezettünk: egy gyors indítás után Károlyi Adrián kilépett és ellőtte a labdát a kapus mellett, 1–0. Nem sokkal később egy előrevágott labda után nem tudtunk felszabadítani, ebből egyenlítettek az óváriak. A szünetre 1–1-gyel mentünk. Mezőnyben is próbáltuk felvenni a versenyt, ott sem volt számottevő különbség. Egy óra elteltével a sorfalon változtatott irányt a szabadrúgás, becsapva kapusunkat, 1–2. Nagyon jól védett a kapusunk, de a hajrában még kétszer is betaláltak a kék-fehérek, így 4–1-re nyertek. Még ekkor is voltak azonban helyzeteink, kozmetikázhattunk volna az eredményen.

Eddig megyei szinten szereplő csapatokkal mérkőztünk, míg most először a regionális kiemelt bajnokságban induló MTE 1904 együttesével játszottunk. Ennek tudatában igazán érdekes meccs volt a mai: fel tudtuk pörgetni a fiúkat, akik kellő hittel és alázattal dolgoztak. A 80. percig teljesen nyílt volt a találkozó. Az osztálykülönbséget eltüntették a srácok! A legvégén a kondicionális differencia döntött. A fiúk el voltak kenődve a vereség miatt, ez komoly mentális felkészültségre vall! Sokat edzünk, több edzőmérkőzést játszunk, hogy minél inkább szokjuk egymást. Összességben egy magasabb szinten lévő együttessel szemben tisztességesen helytálltunk, abszolút hasznos mérkőzésen szereztünk tapasztalatot. A Sárvár ellen folytatjuk a felkészülést vasárnap este