Lurkó UFC U17 – Tarr Andráshida SC U17 2–1 (0–1)
Lurkó UFC U17: Nagy D. – Szabó B. (Simon M.), Mesics-Leiner, Kevy, Könye (Radányi) – Varga M., Hajba (Ujhelyi), Kolozsvári (Csurgai) – Szár, Késmárki (Dénes), Szalóki-Varsányi (Verebélyi) . Vezetőedző: Somlai Roland.
Gólszerzők: Késmárki, Verebélyi

A szakadó eső által csúszóssá vált pálya nem kedvezett a rövid passzos játéknak, gyakran hiba esett az átadásokba, így az első félidőben az Andráshida jobban alkalmazkodott a körülményekhez, és előnyhöz is jutottak.

Fordulás után változott a játék képe, mi követtünk el mindent a gólszerzés érdekében. Szalóki-Varsányi jó ütemben tolta meg a védője mellett a labdát, aki nagy lendülettel érkezett és elhibázta a belépőt, így 11-est kaptunk. Sajnos a sértett most fölé bombázott. Nem álltunk le ezek után, nem szegte kedvünket a hiba – ami bármikor benne lehet a játékban – és ennek meg is lett az eredménye! Késmárki Sándor egy beadást fejelt vissza, ami az ellenkező irányba mozgó kapus felett landolt a kapuba, 1–1. A gól után még inkább erősödött a Lurkó-mezőnyfölény, és a nagy kedvvel beszálló Verebélyi Dominik csapott le egy kipattanó labdára, leleményes gólt szerezve, 2–1.

Izgalom bőven maradt még a végére is, Nagy Donát bizonytalankodásából az Andráshida is büntetőhöz jutott, ám kapusunk remek érzékkel hárított, így a Lurkó UFC U17 (2006) begyűjtötte a három pontot!

Tompán, pontatlanul játszottunk, kevés veszélyt jelentettünk az ellenfél kapujára, bár így is kimaradt két nagy ziccerünk, amikorral a kapussal szemben álltunk. Az Andráshida előre vágott labdákkal, majd gyors feltolódással próbálkozott, melyet követően egy keveredés után szerencsés gólt is szereztek. A második félidőben változtatunk a formáción és szerencsére a játékosaink megértettek, hogy magasabb fokozatra kell kapcsolnunk ahhoz, hogy eredményesek legyünk. Így már többször alakítottunk ki helyzeteket, ám volt, hogy a vendégek kapusa gyakran bravúrral védett. Fontos győzelem volt, egy nagyon fegyelmezetten védekező, jól küzdő ellenféllel szemben