Az Orbán Dániel vezette Lurkó UFC U12 (2011) az alábbi kerettel készült az első edzőmérkőzésére: Németh Áron, Bajzek Benedek, Kiss Barnabás, Máté Levente, Mukics Mátyás, Nagy Bendegúz, Süle Máté, Zsarnay Marcell, Szabó Ádám, Horváth Noel

A 4X20 perces találkozón a Lurkó 5–2-re győzött az FC Ajka ellen. Az első és a második negyedet egyaránt 2–0-ra megnyertük, a harmadikban egy-egy gól született, míg a negyediket az ajkaiak nyerték meg 1–0-ra. A zöld-fekete gólokon Máté, Süle, Zsarnay és Mukics osztoztak, míg az ajkaiak egy öngólt is vétettek.

Először is gratulálni szeretnék az egész csapatnak a mai teljesítményért! Másfél hete készülünk közösen, eddig azonban nem volt teljes létszámú az edzéslátogatottság. A játékosoknak több új kihívással is meg kellett küzdeniük: a megnövekedett létszámmal – hiszen itt már 8+1-ben játszunk –, a pálya méretével és a játék időtartamával. Pár játékost sikerült több pozícióban is kipróbálnom. A mérkőzés elején jobbára a pálya közepén folyt a játék, mindkét fél próbált alkalmazkodni a pályamérethez. Nekünk ez hamarabb sikerült, valamint helyzetkihasználásban is jobbnak bizonyultak a mieink, így két negyed után már 4–0-ra vezettünk. A hátralévő két negyedben már mutatkoztak nálunk a fáradtság jelei, kapusunknak egyre több dolga akadt, de szépen helytállt. A mérkőzés során bátor, támadó futballt mutattunk be, rengeteg labdát szereztünk a középső harmadban, de azokból kevés helyzetet tudtunk kialakítani. Ebben, a labdakihozatalok pontosságában és a kondícióban mindenképp fejlődnünk kell, de a játékosok hozzáállása ezt mind lehetővé teszi! Úgy gondolom remek mérkőzést játszottunk egy hasonlóan bátor futballt játszó ellenfél ellen. A heti programunkban még egy edzés és szombaton egy ausztriai torna szerepel

– nyilatkozott Orbán Dániel a találkozót követően.