Koppánymonostori SE U16 – Lurkó UFC U16 0–8 (0–2)
Lurkó UFC U16:
Mayer – Hütter, Ilnicki, Joó (Répcei, 53.), Németh B. (Molnár M., 46.) – Polgár B., Révész, Kovács F., Nyőgéri (Horváth Á., 46.), Horváth D. (Paukovits, 53.) – Károlyi. Vezetőedző: Somlai Roland.
Gólszerzők: Károlyi (18., 0–1; 36., 0–2; 85., 0–7), Polgár B. (53., 0–3; 83., 0–6), Révész (75., 0–4; 89., 0–8), Kerékgyártó (81., öngól, 0–5),

Az utolsó őszi bajnokijára utazott Komáromba a Lurkó UFC U16 (2008). A mieink támadófutballal rukkoltak ki. Az első félidőben kétgólos előnyt építettünk fel, majd a meccs utolsó negyedórájában öt gólt elérve, végül nyolcgólos sikert arattunk. Károlyi Adrián mesterhármast szerzett, így 11 góllal ő zárt az őszi házi góllövőlista élén.

A Lurkó UFC U16 (2008) a veszített pontok alapján második helyen áll.

Betegségből visszatérő, kisebb sérüléssel bajlódó (volt, aki törött ujjal is vállalta végül a játékot) kerettel vágtunk neki a mérkőzésnek. Az ellenfél a tabella utolsó pozíciójában áll, ennek ellenére egyáltalán nem számítottam könnyű mérkőzésre. Egy ideig kifejezetten szervezetten védekező ellenfél volt a Koppánymonostor csapata. Az összes játékosunk kivette a részét a győzelemből, a srácok próbálták az őszi szezont szépen zárni, és sikerült is. Szépen felepitett támadásokból Károlyi és Polgár Bálint is mesterhármast ért el (utóbbinál az egyiket öngólnak írta a játékvezető), Révész Bence pedig szép fejesgólokat szerzett. Gratulálok az egész őszi teljesítményhez a fiúknak, úgy gondolom, bár voltak hullámvölgyek, és a sok hiányzó sem segített rajtunk, megérdemlik az előkelő helyezést! A mai győzelmet Bereczki Donátnak ajánlanám, aki az ősz folyamán keresztszalag-sérülést szenvedett, remélem mielőbb vissza tud térni közénk