Lurkó UFC U19 – Üstökös FC Győr 1–1 (0–0)
Lurkó UFC U19.: Kovács Dominik – Belső, Kiss L, Lipics, Nemes – Janzsó (Ágoston, 59.), Séfer – Hajmási (Sáfár, 66.), Pusztai, Kovács Dániel (Neszlinger, 46.) – Horváth B. Edző: Janzsó László.
Gólszerző: Pusztai (90., 1–1)

Tizenegyedik mérkőzésére készült a Regionális Bajnokság Észak-nyugati csoportjának 13. fordulójában a Lurkó UFC U19-es (2002-2003) csapata. Janzsó László együttese az Üstökös FC Győrt fogadta. Az első félidőben keveset forogtak veszélyben a kapuk – egyszer ziccerben mi hibáztunk –, és egy sajnálatos kontaktnélküli sérülés miatt a mentőknek is akadt dolga az Illés Akadémia pályáján. Fordulás után hamar előnybe kerültek a kék-fehérek. A mieink ettől fogva lényegesen többet birtokolták a labdát, és az erőfeszítéseinket az utolsó percben siker koronázta, ugyanis Pusztai Gergő révén összejött az egyenlítés (igaz, miután elhagyta a labda a Lurkó 8-asának lábát, még talán két vendégjátékos is beleért). Két hónapja, és hét mérkőzés óta veretlen az U19-es csapatunk!

A Lurkó UFC nevében mielőbbi jobbulást kívánunk a balszerencsés sérülést elszenvedő Üstökös-játékosnak, Nyári Máténak! Teljes felépülést, és a futballpályára való gyors visszatérést kívánunk!

A mai az egyik legnehezebb meccsünkön volt az elmúlt kéthónapos időszakban – de ezt csak magunknak köszönhetjük. Az első félidőben gyorsaságban és technikai játékban felülmúlták a vendégek az ezer sebből vérző csapatomat. Fordulás után továbbra is biztosítani szerettem volna a védelmünket, úgy éreztem, hogy az előrejátékban nem tudunk újítani. A középpályás védekezést megerősítettem, mégis vezetéshez jutottak a vendégek. Kinyíltunk ezek után, a társaság összekapta magát, ennek eredményeképpen az utolsó 20-25 perc a miénk lett. Agresszívabbakká váltunk, a szélső védők is felléptek a támadásokhoz. Voltak helyzeteink, és a végén egy szerencsés góllal tudtunk egyenlíteni – hozzátenném, hogy az övéké is hasonló körülmények között született. Elégedetteknek kell lennünk az egy ponttal. Rengeteg hibával játszottunk egy jó képességű ellenféllel szemben. Pozitívum, hogy hetedik meccse veretlenek vagyunk, erre kell tovább építkeznünk. November 5-e óta ez volt a nyolcadik találkozó – hetente kétszer játszottunk, és játszunk is a héten. Ez rendkívül megerőltető, így le a kalappal a fiúk teljesítménye előtt

– nyilatkozta a mérkőzés után Janzsó László vezetőedző.