Király SE U17 – Lurkó UFC U17 7–0 (3–0)
Lurkó UFC U17:
Mayer – Tancsics, Ilnicki (Onsinyo, 46.), Baldauf, Rosta B. – Csóri (Németh B., 55.), Biró B., Kovács F. – Kálócz, Berzlánovich (Bódi, 46.), Szabó B. Vezetőedző: Nagy Krisztián.

A Regionális U17-es Kiemelt bajnokság Nyugati-csoportjában Újperintbe látogatott a Lurkó UFC U17 (2007). Hiába volt változatos a mérkőzés a találkozó első részében, a kapuk előtt határozottabb hazaiak szerezték a gólokat, így a három pont sorsa az első 45 percben eldőlt. A II. félidőben egy bő negyedórás időszakban újabb négy gólt értek el a sárga-szürkék, akik így könnyedén tartották otthon a három pontot.

Az első 15-20 percben bátran szálltunk bele a mérkőzésbe, harcosok voltunk, mentünk minden labdáért. De sajnos hiába kezdtük jól a mérkőzést, technikai hibáink és a lassú gondolkodás megpecsételte a támadásaink sorsát. Az ellenfél térfelén elvesztett a labdákból a hazaiak gyors támadásokat tudtak indítani, a bekapott gólok után pedig egyre lejjebb esett a csapat morálja.  Egyáltalán nem mindegy milyen kerettel állunk ki egy ilyen szintű ellenféllel szemben, hiányzóink mellett, sajnos játékosaink kevésbé törekedtek a maximum teljesítményre. A mai nap semmilyen téren nem tudtunk bajnokság és az ellenfelünk színvonalához felnőni. Minden csapatrészben erős hiányosságaink mutatkoztak mind védekezés-, mind támadásépítés terén.  Nyilvánvaló ennek több oka is van. Azt a részét, ami ránk tartozik, megpróbáljuk a héten a javítani. Pozitívumként tudom kiemelni a 2008-as Kovács Ferenc teljesítményét, aki a tegnapi mérkőzés nap után ma csapatunk legjobbja volt