Lurkó UFC U17 – Tatabányai SC U17 2–3 (2–2)
Lurkó UFC U17:
Répcei – Tancsics, Csóri, Baldauf, Rosta B. – Bertha (Bódi, 76.), Kálócz, Biró B. (Kovács F., 46.), Kovács N. – Berzlánovich (Hütter, 55.), Szabó B. Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Berzlánovich (15., 1–0), Baldauf (41., 2–2)

Harmadik találkozóján lépett pályára a Regionális Kiemelt bajnokságban szereplő Lurkó UFC U17 (2007), a mieink a Tatabányai SC-t látták vendégül. A mieink szerezték meg a vezetést! Szabó Bence csúsztatott meg egy labdát, a mögé belépő Berzlánovich Máté pedig higgadtan lőtt a kapuba az első negyedóra végén. Sokáig nem örülhettünk, egy pontrúgás után nem voltunk határozottak, így a labda lecsorgott, amit bepasszoltak a vendégek. Öt perc múlva egy felívelés után üresen maradt egy támadó, aki a jobb sarokba lőtt, 1–2. A 41. percben egyenlítettünk: Csóri Ádám ívelt fel egy labdát, amit Baldauf Zalán befejelt, 2–2. Több volt az első félidőben, nagy kár a hátul elkövetett hibákért, vezethettünk volna.

A győzelemért mentünk előre a térfélcsere után, de a befejezéseink nem sikerült. A második félidő közepén egy meg nem értés miatt érkezett a centerezés, amit betuszkoltak a tatabányaiak, így 3–2-re győztek. Nem csak a pontszerzés, hanem a győzelem is benne volt a mai találkozóban…

Sokkal meghatározóbb volt a jelenlétünk, mint a legutóbbi két találkozón, vagy akár a tatabányai idegenbeli mérkőzésen. A fiúk törekedtek a taktika betartására, ebből szereztünk vezetést. Sok volt azonban az egyéni hiba. Hazai pályán két lőtt góllal nyernünk kellett volna – a bekapott találatok színvonala és azt megelőző hibák bosszantanak. A pályán kell felnőni a játék színvonalához. Jövő héten Kaposvárra megyünk. Ha a hibákon tudunk javítani, bizakodhatunk