Nagy Krisztián csapata augusztus végén az SC Sopron (1–4) ellen kezdte meg a bajnokságot, aztán a Haladás VSE vendégeként szerzett egy pontot (1–1). Négy vereség (Ajka, MTE, ZTE, Csorna) után Gyirmótra látogatott az U15-ös együttesünk október 17-én. Annak ellenére, hogy az 56. percben már 2–0-ra vezettek a kék-sárgák, a mieink nem adták fel, a hajrában hat perc alatt három gólt rúgtak, és megnyerték a találkozót. Ezt követően az Üstökös ellen csak egy pontra volt elég a kétgólos előny (2–2), míg a Király ellen egyre sem (2–4). Az utolsó mérkőzésen a Hévíz ellen sem jött össze a pontszerzés (1–4). Mindez azt jelenti, hogy egy győzelem és két döntetlen mellett hétszer kikaptak a mieink, így a 15 csapatot felvonultató U15-ös Regionális Bajnokság Észak-Nyugati csoportjának a 13. helyén zárták az őszt.

Huszonegy játékos kapott szerepet Nagy Krisztiántól, közülük ketten játszottak „fel”. Vajda Dávid végig pályán volt (10 mérkőzés/800 perc), és ugyancsak mindegyik meccsen játszott Verebélyi Dominik (10/747) és Zimits Gergő (10/685). Csak egyszer hiányzott Hajba Zoltán (9/687), Mesics-Leiner Félix (9/683) és Fábián Dániel (9/574), míg nyolc találkozón szerepelt Király Krisztián (8/638), Mikics Bálint (8/632), Stampf Ruben (8/600), Szanyi Zsombor (8/561) és Dénes Zoltán (8/302). Hétszer játszott Tóth Dávid (7/492), hatszor Horváth Benedek (6/339), ötször Kevy Ferenc (5/330), négyszer Joó Gergő (4/45), háromszor Katona Zoltán (3/115), kétszer Várnai Vince (2/160) és Kovács Áron Károly (2/160), míg egy-egy alkalommal a két U14-es: Pfender Gergő (1/80) és Házi Marcell (1/80); illetve Viszket Dániel (1/8).

A legszigorúbban büntetett játékosaink Tóth Dávid (1 piros, 4 sárga) és Fábián Dániel (1 piros, 3 sárga) voltak, míg Mesics-Leiner Félix, Dénes Zoltán, Stampf Ruben, Verebélyi Dominik és Kevy Ferenc lehozták a bajnokság első felét 1-1 sárga lappal.

A tízből kilencszer jegyezhettünk fel Lurkó-gólszerzőket. Öten iratkoztak fel a házi góllövő-listára, egy Király-játékos pedig öngóllal segített ki bennünket. Király Krisztián és Fábián Dániel 4-4, Verebélyi Dominik és Zimits Gergő 2-2 találattal állnak, míg Hajba Zoltán egy gólt szerzett. Egy meccsen egynél több gólt a Gyirmót elleni nyerő csapatban Fábián Dániel szerzett, aki ott és akkor duplázni tudott.

A négy elmaradt mérkőzés: a Sárvár FC és a MiTE elleni hazai, illetve a ménfőcsanaki és pápai találkozók időpontja egyelőre nem ismert.