Üstökös FC Győr – Lurkó UFC U16 2–1 (1–1)
Lurkó UFC U16:
Nagy D. – Szabó B. (Farkas B., 67.), Verebélyi (Kovács N., 46.), Simon, Kevy (Dénes, 66.), Radányi (Karáth, 46.) – Mesics-Leiner, Kolozsvári, Varga M. – Hajba (Molnár M., 77.), Szár. Vezetőedző: Somlai Roland.
Gólszerző: Hajba (45., 1–1)

Valamivel többet volt a labda az első félidőben a hazaiaknál, ami a helyzetek számában is megmutatkozott. Egy jogos büntetőből a győriek szerezték meg a vezetést, ám a kivitelezés során megtorpant, sőt vissza is lépett a végrehajtó – ez azonban elkerülte a játékvezetői trió figyelmét. Az utolsó pillanatokban aztán lanyhult az Üstökös védelmének figyelme, amit mi ki is tudunk használni. Szár Gábor visszalépett a lesvonalról, jó ütemben kapta a labdát, középre adott passzát pedig Hajba Zoltán lőtte a sarokba, 1–1. Szünet után inkább a mi akaratunk érvényesült. Karáth Kevin és Kolozsvári Ákos is a kapufát találta el, valamint volt két ziccerünk is. Ezek kimaradtak, míg öt perccel a vége előtt a hazaiak betaláltak, így otthon tartották a három pontot.

Az egész keret tegnap is és ma is játszott, azaz jelentős meccsterhelést kaptak a fiúk. Már nincsen sok hátra a szezonból, de vannak többen, akik 40-50 találkozónál járnak. Egyenlő erők küzdelmét láttam, azonban sok volt a hiba. Mindkét részről volt több szép támadás. Minimális fölényben volt az első játékrészben az Üstökös, a második azonban a miénk volt. Kétszer is nagy helyzet adódott előttünk, ám nem sikerült betalálnunk. A hajrában azonban egy rossz kommunikációs megoldás végén a hazaiak gólt szereztek. Fájó, hogy nem tudtuk megverni egyszer sem az Üstököst

– mondta Somlai Roland a találkozó végén.