Lurkó UFC U16 – DAC Nádorváros 1912 U16 6–0 (4–0)
Lurkó UFC U16:
 Nagy D. – Vajda, Szabó B. (Gyulai, 62.), Mesics-Leiner, Verebélyi (Radányi, 62.), Karáth (Molnár M., 62.) – Hajba, Kolozsvári, Szár – Dénes (Kevy, 62.), Szalóki-Varsányi. Vezetőedző: Somlai Roland.
Gólszerzők: Szalóki-Varsányi (4., 1–0; 16., 2–0; 20., 3–0), Dénes (37., 11-esből, 4–0), Szár (56., 11-esből, 5–0), Hajba (76., 6–0)

Ősszel Győrben 0–0-ra végeztek a csapatok egymással, míg Szombathelyen 2–0-s győzelmet aratott Somlai Roland csapata. A DAC neve mellett a 0 ezúttal is megmaradt, míg a zöld-feketék hatszor is betaláltak! A meccs elején egy mélységi indítást megpróbált kifedezni a védő, jött a kapus is segíteni neki, ám Szalóki-Varsányi Bendegúz kettejük között rendkívüli szemfülességre tanúbizonyságot téve átpiszkálta a labdát, az pedig az üres kapuba csorgott, 1–0. Az első negyedóra végén a jobb szélről húzott ugyancsak Szalóki-Varsányi befelé, lefutotta a védőt és a hosszú sarokba lőtt, 2–0. Húsz perc alatt pedig mesterhármast ért el, hiszen magabiztosan értékesített ki egy ziccert – tulajdonképpen ezzel el is dőlt a három pont sorsa. Az első félidő hajrájában Dénes Zoltán négy embert is kicselezett, ám az utolsó felrúgta a 16-oson belül, 11-es. A büntetőt nagy erővel rúgta a kapuba a sértett, 4–0, szünet.

Az 56. percben növeltük tovább az előnyünket: Szár Gábor remek indítást kapott, a kapussal együtt értek a labdára, ám a hálóőr elsodorta, ez is 11-es. Most is a sértett tette a labdát, és értékesített a büntetőt, 5–0. A végeredményt a 76. percben állította be a Somlai-csapat: a védők fölött átlöbbölt labdára Hajba Zoltán remekül indult be, a kapus előtt levette a labdát, és elvitte mellette, majd a kapuba gurított, 6–0.

A győzelemmel megerősítette ötödik helyét a tabellán a Lurkó UFC: hosszú még a bajnokság, és ezzel a formával lehet talán még előrébb is lépni!

Az ellenfél megpróbálta birtokolni a labdát, arra törekedtek, hogy kihozzák, nem vagdosták el, igyekeztek, de a presszingünkkel nem tudtak mit kezdeni. Ősszel jobban megnehezítették a dolgunkat. Most nagy volt a kontraszt, pedig sok helyzetet kihagytunk. A magabiztos győzelemhez hozzájárult Szalóki-Varsányi Bendi mesterhármasa: 2 meccsen 4 gólnál tart, tetszik az ő hozzáállása. A csapatmorál nagyon jó volt ma is, pedig három fontos láncszem hiányzik

– mondta Somlai Roland a tavaszi második győzelem után.