Összeállítás :

Bögöly Barnabás - Németh Barnabás,  (Belső Bence), Vert Tamás, Horváth Botond, Varga Dániel, Csiszár Márk, Muzsi Boján, Lórántfy Barnabás, Rózsa Dominik, Kopácsi Barnabás, Tóth Krisztián

Gólszerző : Muzsi Boján, Rózsa Dominik

Seper Ákos U15 edző :

"Győzelem idegenben a derbyn! Két jól felkészített, motivált csapat lépett pályára szombat délelőtt.

0-0-s félidő után,a második félidőben öt perc alatt eldöntöttük a mérkőzést.Több 100%-os ziccert rontottunk, ezeket a helyzeteket be kell rúgni és akkor sima a meccs.A Hali beszorított minket a mérkőzés vègén levegőben lógott az egyenlítés de a védelmünk jól állta a sarat.

Kettő mérkőzésünk van vissza, ezeket be kell húzni és akkor dobogón telelhetünk."

U14-es bajnoki mérkőzés :

Haladás VSE - Lurkó UFC 3:0 (1:0)

Kovács Áron - Belső Bálint, Szabó Lajos, Nagy Zsombor, Pintér Levente, Szemes Bálint, Bíró Botond, Varga Máté, Tóth Bence, Holtay Benjámin, Lang Barnabás,

Nagy Krisztián U14 edző :

"Újabb vereség, kapura lövés és lőtt gól nélkül! Nem tudom, reális elvárás -e a szűkre szabott, kiegészített, csere nélküli csapatunk felé, hogy hozza az ilyen meccseket. Nem tudom.... Az viszont biztos, hogy győzni mentünk ès ez mindig is így lesz! Ezt a reményünket talán csak az utolsó 5-6 percre veszítettük el! Éppen ezért nem is szeretném piszkálni nagyon a fiúkat!

Ha csak a játékról akarunk beszélni táviratilag : rengeteg eladott labda, és védekezésre képtelen középpálya, támadóiink tanácstalansága, gyámoltalansága, védőinknél a felelősségérzet hiánya! Ez a vereség is csapatmunka volt, senki nem dobhat mentőövet magának! Jó hírem, hogy ezeket mind lehet javítani! Pozitívum, továbbá  hogy a fiúk szeretnek együtt játszani, nem piszkálják egymást, az öltözői hangulat nagyon jó - ide nem hallatszik be a lelátó zaja és ezt ha lehet kérni, ne is vegyük el tőlük!"