Lurkó UFC U14 – FC Ajka U14 3–0 (0–0)

Lurkó UFC U14: Palatin – Vincze, Takács D., Guba (Bozzai, 59.), Gombos – Győrvári, Rajtosics (Sántha, 59.) – Pék (Pencz, 35.), Kraller – Szalay (Kiss Z., 62.). Vezetőedző: Farkas Gábor.
Gólszerzők: Polgár Á. (47., 1–0; 53., 2–0), Gombos (56., 3–0)

Az U14-es felsőházi bajnokságban a még nyeretlen FC Ajka érkezett Szombathelyre. A nagypénteki találkozó első félidejében nem tudtunk kibontatkozni, az FC Ajka játéka érvényesült, de ez gólban nem mutatkozott meg.

Aztán a második játékrész teljes mértékben a miénk volt. Kilenc perc alatt három gólt is szereztünk! Polgár Ádám két kötényt osztott ki és négy védőt cselezett ki, majd szépen passzolt a jobb sarokba, 1–0. Hat perc múlva ugyanő egy labdaszerzése után 23 méterről kilőtte a bal felső sarkot, 2–0. Szerepe volt a harmadik találatunkban is: Polgár Ádám–Gombos Zalán-összjáték után utóbbi szépen lépett be a két belső védő közé, eltolta a kapus mellett is a labdát és az üres kapuba passzolt, 3–0.

A mieink a második félidőben megrázták magukat és gyorsan eldöntötték a három pont sorsát.

Az álmos kezdés után a második félidőben – mintha varázsütés történt volna – megváltozott a játék képe. Ellenfelünk az első játékrészben jól forgatták a játékot, többet volt náluk a labda. A szünet után Gombos Zalán fellépett a középpályára, rögtön megváltozott a játék képe. Dominánsak lettünk, jobban működtünk, volt előrejátékunk, ami gólokban mutatkozott meg