Sárvár FC U14 – Lurkó UFC U14 5–2 (0–0, 3–1, 2–1)
Lurkó UFC U14:
Rosta – Somogyi-Rezner, Varga N., Németh B., Kovács F. – Vecsera, Polgár, Ulrich – Takács M., Geller, Farkas B. Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Vecsera (35., 0–1), Németh B. (63. 3–2)

Sárvárra buszozott a Lurkó UFC U14 (2008), a mieink éppen 11 fővel tudtak utazni a fürdővárosba. A 3X30 perces találkozó első harmadában még nem született gólt, aztán a középső legelején mi szereztük meg a vezetést. Egy szöglet után Vecsera Balázs lőtte ki a bal felső sarkot. Sajnos hamar jött az egyenlítés, majd egy eladott labda után már a sárváriak vezettek, sőt, rossz helyezkedés miatt újból betaláltak, így 3–1 volt oda 60 perc után. Az utolsó etapot megint mi kezdtük jobban, Németh Bence lépett ki, és góllal zárta egyéni akcióját (3–2), ám ezek után már csak a sárváriak találtak be, így meg is nyerték a mérkőzést.

A felkészülési mérkőzések sorában egyre erősebb ellenfeleket próbáltunk tervezni, azonban sajnos a teljesítményünk éppen ellenkező tendenciát mutat. Rendkívüli hidegben és 11 fővel tudtunk Sárvárra ellátogatni. A mai 3X30 perc alatt nem a legjobb arcunkat mutattuk. Az első harmad korrekt volt, adódott lehetőség itt is, ott is, inkább mi voltunk a kezdeményezőbbek. Ők a kontrákra rendezkedtek be, ezeket megakadályoztuk, de talán túl türelmetlenek voltunk. A kapu előtt nem voltunk higgadtak, lőttünk, de nem töltöttünk. Sok veszély így nem volt a lövéseinkben. Egy-egy szituációban kerestük az erősebb lábunkat, de erre egy Sárvár-szintű csapat ellen nem volt idő. Jól kezdtük a második etapot, megszereztük a vezetést, de ezek után nem voltunk topon. A harmadik harmadban is miénk volt a kezdés, egy gólra feljöttünk, de ezt követően már csak a sárváriak találtak be. Nem a hiányzó játékosokban látom a mai gyenge teljesítmény okát. Összeszokatlanok voltunk, a kommunikáció hiányzott, sok amatőr hibát vétettünk, eladtunk labdákat a védőzónában – ezek mindegyike ki nem kényszerített hiba volt. A csapatszintű védekezésből nem mindenki vette ki a részét. Picit nehéz időszak a mostani, 6-7 fős edzéslátogatottsággal nehéz nagypályás játékot összerakni. A támadó- és védősorból is hiányzott fontos láncszem, de sajnos többen nem a megfelelő hőfokon működtek, és remélem, megfogadják a meccs utáni fejmosás során elmondottakat. Jön a Csorna, aztán bajnoki rajt

– mondta Nagy Krisztián a mérkőzést követően.