Hévíz SK U15 – Lurkó UFC U15 0–2 (0–1)
Lurkó UFC U15:
Szalai-Horváth – Gudui, Ilnicki, Csóri, Andor – Kálócz, Tóth A., Vert – Ulrich, Varga B., Németh B. Cserék: Geller, Gartner, Farkas B. Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Gartner, Farkas B.

A hévízi edzőmérkőzésen egy-egy gólt szereztünk félidőnként, és ez elegendő volt a felkészülést nemrégiben elkezdő fürdővárosiak ellen. Fél óra elteltével Gartner Raul a félpályán centerpozícióban saját magának csúsztatta meg a labdát, két védőt és a kapust kicselezett és higgadtan gurított a kapuba, 0–1. A fordulást követően Kálócz Dávid szerzett labdát, majd Tóth Attila-Ulrich Ábel volt a játékszer útja, a kiugratás aztán Farkas Bendegúzt találta meg, aki a jobb alsóba belsőzött, kialakítva a 2–0-s Lurkó-sikert.

Borongós volt a játékunk – hasonlóan az időjáráshoz. Brusztolós meccs van mögöttünk: igyekeztünk zárni a területeket, és a gyors hazaiak akcióit megakadályozni. A védelemben – amikor kellett – ki tudtuk segíteni egymást. A labdakihozatalok akadoztak, ez volt ma a dadogós, nem volt üres terület, viszont sok volt a pontatlan passz és átvétel. Fél óra elteltével vezetéshez jutottunk, és ezt a szünet után növelni is tudtuk. Voltak 2009-eseink is ma, így sűrűn cseréltem. Jobban bírtuk a tempót, mint a hazaiak, de az akcióinkat ritkán tudtuk lövéssel befejezni: ennek ellenére a második félidőben szerzett gól egy remek akció eredménye volt. Van még mindig min javítani, a fejjátékunk ebből az egyik. A hibák ellenére tetszett az erőnk, a visszatámadásunk – ezt kell a minőségi befejezésekkel jól összepárosítani

– mondta a mérkőzés után Nagy Krisztián.