Molnár Gábor – ZÁVECZ KRISTÓF, Lipics Máté, ROSTÁS MÁRK, Lengyel Kornél – Kiss Levente, TARJÁN PATRIK – Bognár Martin, Lórántfy Barnabás, Györgyi Richárd, TÓTH ÁRON

Gól : Tóth Áron

Sárga lap: Tóth Á , Závecz K, Bognár M.

Iszak Sándor U15 edző :

"Nem a legjobb előjelekkel készültünk az első helyezett Gyirmót elleni mérkőzésre. Három játékos nem állt rendelkezésre eltiltás miatt és voltak, akik kisebb sérüléssel vállalták a játékot. Mindezek ellenére bizakodásra adott okot az előző 5 fordulóban szerzett 12 pontunk és a meccseken mutatott játékunk.

Ahogy az várható volt, a mérkőzés elején a Gyirmót magához ragadta a kezdeményezést. Mi a megbeszéltek szerint, visszaálltunk a saját térfelünkre, ott próbáltunk labdát szerezni. A labdaszerzések után pedig nagyon gyorsan az ellenfél kapuja elé tudtunk kerülni. Jól jöttünk ki a kontrákból, két – három húzásból lehetőségeket tudtunk kialakítani.  A meccs első nagy helyzete is a mienk volt, Tóth Áron kiugrása után lőtt felső kapufát. Mégis, ahogy ilyenkor lenni szokott, vezetést szerzett a Gyirmót. Egy előre löbbölt labdánál, nem volt megértés a védelmünkben, amit kihasznált az ellenfél játékosa. A kapott gól megzavart bennünk, nehezen találtuk meg újra a ritmust, ebben az időszakban, sok hibával játszottunk. Mire magunkhoz tértünk volna, egy újabb egyéni hibából, már kétgólos hátrányba kerültünk. Kapott gól sosem jön jókor, de a félidő vége előtt 2 perccel, lélektanilag a legrosszabbkor.

Félidőben csapaton belüli átszervezésekkel próbálkoztam, de a legfontosabb az volt, hogy fenn tartsam a lelkesedést a gyerekekben. Az átszervezések nem jöttek be, ezért rövid idő után visszacseréltem a posztokat. Viszont, visszajöttünk a meccsbe, ez abból is látszott, hogy, bár a Gyirmótnak 6 cserejátékosa is volt, a 64.percben cseréltek csak. Sőt, 12 perccel a vége előtt, szépíteni tudtunk! Minden erőnket beleadtuk, de a Gyirmót megtudta tartani az eredményt. Ők a győzelmükkel megnyerték a bajnokságot, amihez gratulálunk nekik! Szégyenkeznünk nem kell, mindent megtettünk, egy végig nyílt, jó iramú meccsen maradtunk alul. Minden játékosomat dicséret illeti!"

U14-es bajnoki mérkőzés :

Lurkó UFC - Gyirmót FC 1:3 ( 1:2 )

BÖGÖLY B. - VERT  T., BELSŐ B., TÓTH K., KOPÁCSI B.,- MISZORI SZ., HORVÁTH B.,- Kovács Á., Varga D., Nagy D.,- Csiszár M.

Góllövő : Tóth Krisztián

Szár Csaba U14 edző :

"Ezer sebből vérző csapatom fogadta a listavezető Gyirmótot!

Különböző okok miatt (sérülés, utazás) a mérkőzésre éppenhogy ki tudtunk állni.  A 11 játékosból többen bajlódtak sérüléssel, ezért az előjelek nem voltak valami biztatóak!

A fiúkon viszont látszott már az öltözőben is az elszántság, amit kivittek magukkal a pályára is!

Az első félidőben partiban voltunk a bajnokesélyes Gyirmót ellen, helyenként szépen, lendületesen, nagy akarattal játszottunk!

A második félidőben jobbára csak a védekezésre futotta az energiánkból, ekkor jól jött volna 2-3 cserelehetőség frissíteni a csapaton, de mivel nem volt, így végig küzdötték a srácok a második félidőt!

A játékunkról és a küzdeni akarásról mindent elmond, hogy a vendégek edzője nem volt megelégedve 2 góllövő játékosával, akik összesen több mint 100 gólt rúgtak és lecserélte őket!

Gratulálok mindenkinek, így ki lehet kapni még ha fájó a vereség, akkor is!"