Lurkó UFC U14 – Celldömölki VSE U14 4–0 (1–0)
Lurkó UFC U14.: Szabó Márk – Szabó K. (Szabó Máté, 36.), Baldauf (Biró B., 36.), Házi, Tancsics (Szakasics, 36.) – Szemán, Varga M. (Berzlánovich, 36.), Csupor (Grádvohl, 36.) – Szabó B. (Kádár, 36.). Edző: Berning Adrián.
Gólszerzők: Varga M. (33., 1–0), Berzlánovich (37., 2–0), Szemán (64., 3–0), Szakasics (70., 11-esből, 4–0)

A Vas megyei U14-es bajnokság Sárvári-csoportjában a Lurkó ismét Berning Adrián vezetésével állt ki. A celldömölkiek sokáig jól tömörültek és védték a kapujukat, ám egy szép akció végén bő fél óra elteltével Varga Mátyás megszerezte a vezetést a Lurkónak. Fordulás után nagyon hamar egy remek beadás után Berzlánovich Máté duplázta meg az előnyt. A 64. percben Szemán János átlövése után már három volt közte, míg az utolsó percben Szakasics Péter biztos ítélet-végrehajtónak bizonyult, kialakítva a 4–0-ás végeredményt.

Átlagos mérkőzésen vagyunk túl: hoztuk a kötelezőt, begyűjtöttük a három pontot. A játékunk a mai napon döcögött, de így is négy gólt szereztünk. Lehetett volna nagyobb arányú is a győzelem, ugyanis számtalan helyzetünk volt. Jobban kellett volna koncentrálni, higgadtabb döntéseket hozni. Ha többet járatjuk a labdát, többet focizunk, türelmesebbek vagyunk, több gólt szerezhettünk volna. A betömörülő ellenféllel szemben csak ez a megoldás. Ettől függetlenül elégedett vagyok és gratulálok a srácoknak a győzelemhez

– összegzett Berning Adrián a mérkőzést követően.