Lurkó UFC U17 – Győrszentiván SE U17 2–2 (1–0)
Lurkó UFC U17:
Kiss B. (Kelemen, 46.) – Prógli (Nagy D., 64.), Neszlinger, Kovács Á., Wágner – Varga M. (Hajba, 46.), Lang, Fábián (Varga T., 80.), Makkos – Szár (Holtay, 64.), Tóth D. Vezetőedző: Janzsó László.
Gólszerzők: Szár (18., 1–0), Fábián (62., 2–2)

A bajnoki rajton a középmezőnyben lévő Lurkó U17 (2005) a dobogóra hajtó Győrszentiván SE csapatát fogadta. Bő negyedóra elteltével egy szép átemeléssel jutott előnyhöz a Lurkó, ami után egy pörgős mérkőzés alakult ki. A szünetre egygólos előnnyel mehettünk. Balszerencsés találattal egyenlítet a Győrszentiván, nem sokkal a fordulást után, sőt, a középkezdést követően megint betaláltak. A mieink nem adták fel. Tíz perc elteltével Tóth Dávid passzából Fábián Dániel lépett ki a két belső védő között és szépen lőtt a kapuba, 2–2. Még fél óra volt hátra, akár a győzelmet is megszerezhettük volna, ám újból betalálni már nem sikerült. Pörgős, párharcokkal teli mérkőzésen talán egy kicsit mi voltunk közelebb a három pont megszerzéséhez.

Ez volt a Lurkó UFC U17 első döntetlenje ebben a bajnokságban.

Mindig van egy kis hiányérzetem – ma azonban kalapot emelek a srácok előtt. Egy 0–7-es előzménnyel futottunk neki ennek a meccsnek. Az első félidőben öröm volt nézni a játékunkat – hasonlóan jól szerepeltünk, mint a Nagykanizsa ellen. Oda-odaszurkálós játék alakult ki az ivániak kezdeményezésére. A vezetésünk után abszolút kiegyenlített lett a játék. Szépen építettük a futballunkat ezek után is. A fordulást követően hamar kiegyenlített, sőt, a vezetést is átvette a Győrszentiván. Ez nem volt benne a meccsben! A hullámvölgyből azonban hamar kikeveredtünk. Ezért megint dicséret illeti a csapatot! Kiemelném Makkos Máté teljesítményét – több poszton is játszott ma, mindenhol megállta a helyét, életveszélyes szögleteket adott be. Nem mindig hoztunk jó döntéseket, akár megint vissza is vehettük volna a vezetést. A lényeg, hogy sokat erősödtünk csapatszinten, okosan futballoztunk – megdicsérem a társaságot,

– értékelte a látottakat Janzsó László vezetőedző.