Sárvárra utazik a Lurkó UFC U7-es (2015), U9-es (2013), U11-es (2011) és U13-as (2009) korosztálya. A második alkalommal kiírt Foci FC Kupán szombaton a reggeli órákban az U7-es csapatunk szerepel. Csikortás Dávid korosztálya az A-csoportba került besorolásra, ellenfeleink a Foci FC II., a kapuvári Nebuló Futball SE, és a Büki TK együttesei lesznek. Egy találkozó 12 percig tart, a gyerekek 3:3 ellen játszanak, kapus nélkül. A csoport első két helyezettje jut az elődöntőbe, ahol a másik négyesből továbbjutókkal játszik majd.

Ugyancsak szombaton lesz az U11-esek tornája. Vargovics Zsolt csapata a Foci FC I., a Rábapaty és a Nebuló Futball ellen játszik. Itt már 18 perces lesz egy mérkőzés, és ugyanúgy: a csoportok első két helyezettjei jutnak az elődöntőbe. A csapatok 4+1-es felállásban szerepelnek.

Vasárnap reggel az U9-esek kezdik meg a tornán a szereplést. A Lurkó UFC ellenfelei a Foci FC I., a Celldömölki VSE és a Büki TK együttesei lesznek. 18 percig tart egy meccs, egy csapat pedig 4+1-es formációban játszik. A két csoport első két helyezettje játssza az elődöntőt, annak győztesei pedig majd a korosztály döntőjét.

A vasárnap délután az U13-asoké lesz. Joó Bálint csapata a Foci FC és a Nebuló Futball ellen szerepel majd a csoportban, innen lép majd tovább az első kettő helyezett. Itt is 18 perces lesz egy meccs, a csapatok 4+1-ben fociznak.

A torna helyszíne a Sárvár, Dózsa György utca 28. szám alatt található Szent László Katolikus Általános Iskola tornaterme lesz. A hétvégi eseményeket a szülők, érdeklődők érvényes védettségi kártyával vagy az oltás meglétéről szóló igazolással, vagy pozitív antitest teszttel az első emeleti karzatról tekinthetik meg. Az épületen belül a maszk viselése kötelező! A Foci FC büfét is biztosít, ez pedig a parkolóban fog működni.