Mosonmagyaróvári Ifjúsági TE U15 – Lurkó UFC U15 0–4 (0–1)
Lurkó UFC U15: Kovács Á. – Lajos (Joó, 63.), MIkics, Várnai, Vajda – Varga M., Hajba, Vert (Dénes, 63.) – Stampf, Tóth D. (Belső, 52.), Zimits (Verebélyi, 41.). Edző: Nagy Krisztián. Gólszerzők: Varga M. (20., 0–1), Tóth D. (50., 0–2), Stampf (58., 0–3), Belső (69., 11-esből, 0–4)

A betegségek és sérülések által megtépázott keretet az U14-ből töltötte fel Nagy Krisztián, ám ez nem látszódott meg a játékunkon. Ugyanis az esőáztatta gyepes pályán lejátszott találkozón igyekezett minél előbb és minél inkább hozzászokni a körülményekhez a csapat, és a 20. percben sikerült is megszerezni a vezetést. Tóth Dávid centerposztról szépen nyitott balra, a beadását pedig Varga Mátyás lőtte a kapuba, 0–1. Hiába volt nálunk többet a labda, újabb gólt csak a II. játékrészben szereztünk. Előbb a csereként jól beszálló Verebélyi Dominik ment el a szélen, és középreadására Tóth Dávid érkezett, majd Lajos Dávid passzát Stampf Ruben váltotta gólra. Ezzel a háromgólos előnnyel a három pont sorsa el is dőlt, ám a hajrában újabb találatot szereztünk: Stampf büntetőt harcolt ki, amit Belső Bálint váltott gólra, kialakítva a 4–0-ás Lurkó-győzelmet.

Megint sok volt a baljós előjel: Kevy Ferenc és Szanyi Zsombor sem tarthatott velünk. Végre azonban kiléptünk a saját árnyékunkból – igaz, napsütésben indultunk, és esőben, valamint szélben játszottunk. Vizes volt a fű, és valóban régen is játszottunk füves pályán. Jól alkalmazkodtunk minden körülményhez, igaz az elején sokat kapkodtunk, csúszkáltunk, pedig próbáltuk a földön járatni a labdát. Mi birtokoltuk többet a játékszert, de keveset játszottunk ebben a periódusban a széleken. A második félidőben jobban használtuk a széleket: ebből szereztük a gólokat. Elégedett vagyok az eredménnyel, remélem felépülnek a sérültjeinek a szombathelyi derbire. Köszönöm a 2007-es játékosok: Varga Mátyás, Vert Bence és Lajos Dávid segítségét! Próbáljunk örülni a győzelemnek, és készülünk a HVSE elleni hétvégi meccsre

– nyilatkozott Nagy Krisztián a három pont megszerzését követően.