Balatonalmádi U12 – Lurkó UFC U12 0–13 (0–2, 0–4, 0–2, 0–5)
Lurkó UFC U12:
Németh Áron – Boda Zétény, Horváth Noel, Bajzek Benedek – Máté Levente, Horváth Dániel – Wilcsek Roland, Zsarnay Marcell, Mukics Mátyás. Cserék: Süle Máté, Kiss Barnabás. Vezetőedző: Orbán Dániel.
Gólszerzők: Horváth D. (14., 0–1; 36., 0–4; 37., 0–5; 39., 0–6; 67., 0–9; 73., 0–11), Máté (19., 0–2; 29., 0–3; 58., 0–8; 75., 0–12; 78., 0–13), Zsarnay (50., 0–7), Mukics (70., 0–10)

Már a találkozó elején magához ragadta a kezdeményezést a Lurkó UFC U12 (2011) és sorra szerezték góljaikat a zöld-feketék. Egy kipattanó lövés után Horváth Dani lőtte az elsőt, míg Máté Levente egyéni akció után a második, sőt, ugyanő átlövésből is betalált (0–3). Egy szépen felépített támadás után a szélről bejátszott labdából talált be ismét Horváth Dani, majd megint ő volt jó helyen egy kipattanót követően – kétszer is: 6–0-val mehettünk nagyobb szünetre.

Zsarnay Marcell kezdte meg a gólgyártást a térfélcser után, a nyolcadik gólunkat pedig egy szögletet követően Máté Levente szerezte. Horváth Dani egyéni akció végén lőtte a kilencediket, a jubileumi tizediket Mukics Mátyás egy szélről bejátszott labdából lőtte meg. Horváth Dani egy lövés után kipattanót helyezett a kapuba, Máté Levente megint egy szöglet után talált be, míg a tizenharmadikat Máté Levente szerezte átlövésből.  Elmondható, hogy mindenféleképpen sikerült betalálnunk!

A mérkőzés elejétől kezdve nagy fölényben játszottunk. Ez volt a harmadik találkozónk: végre sikerült immáron betalálni az első negyedben is: ez nyugalmat biztosított a játékosoknak. Helyzetkihasználásunk a mai napon volt eddig a legjobb, remekül alkalmazták a srácok az edzésen tanultakat! Gratuláció az egész csapatnak, remek egyéni teljesítmények voltak, valamint külön öröm, hogy ismételten kapott gól nélkül hagyhattuk el a pályát