A nyolcadik helyen fejezte be a 2020/2021-es Regionális Bajnokság Észak-nyugati csoportját a Lurkó UFC U17-es (2004-2005) együttese. A mieink tizenkétszer nyertek, tizenháromszor kikaptak, és mindössze háromszor ikszeltek. A gólkülönbségünk pozitív, 63–59. Hazai pályán 6-6 győzelem és döntetlen mellett kétszer játszottunk döntetlent (31–28), idegenben 6 siker, 1 iksz és 7 vereség a mérleg (32–31).

A csapatban összesen 27-en léptek pályára. Péter Dominik és Sáfár Balázs mindegyik találkozón játszott! Péter Dominiké a legtöbb játékperc (2421), Sáfár Balázs a második (2389), Neszlinger Zsolt a harmadik (2250). Nem sokkal maradnak el mögöttük Vér Kristóf (2240), Bögöly Barnabás (2070), Kopácsi Barnabás (2001), Varga Máté (1932) és Horváth Botond (1910). Belső Bence (1645), Sabia Riccardo (1229), Nagy Dávid (1046) szerepelt még legalább 1000 percen át, majd Nagy Dominik (927), Pataki András (870), Kovács Ákos (703), Varga Dániel (625), Makkos Máté (564), Ágoston Roland (536), Holtay Benjámin (523), Varga Tamás (392), Kelemen Győző (329) és Kiss Barnabás (301) jön a sorban. Epizódszerep jutott ebben a bajnokságban Biró Botondnak (209), Fábián Dánielnek (160), Sós Bálintnak (105), Németh Gergőnek (98), Knizs Olivérnek (62) és Mikos Marcellnek (15).

Négy alkalommal is villant a piros lap: Belső Bence az FC Ajka és az SC Sopron, Vér Kristóf a Csornai SE, míg Horváth Botond a Sárvár FC ellen jutott a kiállítás sorsára. Belső Bence így 8 sárgával és 2 pirossal bizonyult a legkeményebbnek, míg Neszlinger Zsolt 9 sárgát kapott.

A 63 szerzett gólunkon tizenöten osztoztak. Péter Dominik (16), Varga Dániel (14) és Vér Kristóf (6) kerültek fel a házi góllövőlista dobogójára. Ötször volt eredményes Horváth Botond, négyszer Belső Bence és Varga Tamás, háromszor Varga Máté. Két gólt szerzett Bögöly Barnabás, Ágoston Roland és Sáfár Balázs, míg egy-egy találat fűződik Neszlinger Zsolt, Holtay Benjámin, Nagy Dominik, Sabia Riccardo és Nagy Dávid.