Tarr Andráshida SC U15 – Lurkó UFC U15 2–5 (0–3)
Lurkó UFC U15:
Szalai-Horváth – Gudui, Andor, Lakner, Varga N. – Tompa (Horváth Z., 41.), Vert Zs., Bertók (Rigó, 78.) – Farkas B. (Molnár G., 51.), Gartner, Babarcki (Paukovits, 57.). Vezetőedző: Iszak Sándor.
Gólszerzők: Babarcki (10., 0–1), Gartner (13., 0–2; 62., 1–4), Lakner (33., 0–3), Bertók (70., 2–5)

Egy hét alatt a második andráshidai együttessel találkozhatott a Lurkó UFC az U15-ös regionális bajnokság Alap-szekciójának Északnyugati csoportjában. A mieink megnyomták a meccs elejét és hamar kétszer is betaláltak. Az első gólnál Babarcki Dominik a félpályán szerezte meg a labdát, mindenkit kicselezett, aki útjába került és 14 méterről lőtt a kapuba, 0–1. Gartner Raul három percre rá iratkozott fel a góllövők közé, míg bő félóra után Lakner Olivér távoli lövése talált utat a kapuba, 0–3. Sajnos a félidő hajrájában Tompa Ádám egy vétlen szituáció során a kezére esett, le is kellett cserélni őt.

A második félidő hamar szépítettek a hidaiak, ám Gartner Raul második góljával visszaállt a háromgólos különbség – ez már a 22. gólja volt támadónknak. A 67. percben megint betalált a hazai csapat, amire Bertók Gergő válaszolt, így kialakítva az 5–2-es Lurkó-sikert.

Jól kezdtünk ma: a remek időhöz a meccs elején remek játék párosult, így kétgólos előnybe kerültünk. Azonban belekényelmesedtünk a saját játékunkba, elfeledkeztünk egymás kisegítéséről, nem volt megfelelő a kommunikáció, így az ellenfél át-át tudott jönni a térfelünkre. A második félidőben kétszer is egymásra vártunk – ezekből a szituációkból betalált az Andráshida, ám a győzelmünk egy pillanatig sem forgott veszélyben