Lurkó UFC U14 – MiTE U14 6–3 (4–2)
Lurkó UFC U14:
Palatin – Vincze, Takács D., Guba, Sántha (Kiss Bence, 60.) – Pék, Nagy B. (Kiss Benedek, 60.), Polgár Á., Kraller, Pencz (Berta, 60.) – Gombos. Vezetőedző: Farkas Gábor.
Gólszerzők: Polgár Á. (4., 1–0; 50., 5–2; 70., 6–3), Pencz (12., 2–1), Kraller (32., 3–2; 38., 4–2)

Az U14-es Regionális bajnokság Északnyugati csoportjának 13. fordulójában a Lurkó UFC hazai környezetben fogadtak a MiTE csapatát. Hamar megszereztük a vezetés Polgár Ádám góljával, ám gyorsan egyenlítettek a mosonmagyaróváriak. Gyorsan visszavettük az előnyt Pencz Milán révén, azonban egy pontrúgásnál fegyelmezetlenek voltunk, így a félidő felénél már 2–2 volt az eredmény. Jobban alakult az első félidő utolsó tíz perce, mert Kraller Noel duplájával 4–2-re elhúztunk.

A szünetet követően Polgár Ádám második góljánál háromra nyílt az olló, de megint egy szögletet követően szereztek gólt a kék-fehérek. A 70. percben Polgár Ádám harmadik találatával alakult ki a végeredmény, 6–3-ra nyert a Lurkó UFC.

Hullámzó volt az utolsó előtti mérkőzésünk: az egész szezonunkat hasonló hektikusság jellemezte. A támadójátékunk megvolt, ám védekezésben nagy fegyelmezetlenségek jellemeztek bennünket. A szünet után is jött az őrült futam, nem csak mi, hanem a vendégek is betaláltak. Ezek után is sorra dolgoztuk ki a helyzeteket, ám ezek közül már csak egyet használtunk ki, azaz, lehetett volna akár nagyobb is a különbség

– értékelte a mérkőzést Farkas Gábor vezetőedző.