Sárvár FC U14 – Lurkó UFC U14 3–5 (3–1)
Lurkó UFC U14:
Répcei – Gudui, Somogyi-Rezner, Csóri, Kovács F. – Polgár, Geller, Vecsera – Takács M. (Farkas B., 50.), Gartner, Tóth A. Edző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Gartner (11., 0–1), Tóth A. (56., 3–2; 65., 3–3), Polgár (70., 3–4), Farkas B. (77., 3–5)

A három eddigi fordulóban 22 gólt termelő Sárvár vendégeként lépett pályára ma a Lurkó UFC U14-es (2008) csapata. A zöld-feketék bő tíz perc elteltével megszerezték a vezetést: Takács Máté szlalomozása után Gartner Raul talált a kapuba – sajnos azonban ez volt az utolsó említésre méltó pozitív esemény a félidőben. Ugyanis a hazaiak átvették az irányítást és jó tíz perc alatt három gólt rámoltak be, és kétgólos előnnyel mehettek szünetre. A pihenő nekünk tett jót… Negyedóra elteltével Tóth Attila előbb egy szabadrúgás után talált be, aztán egy szép átlövéssel szerezett gólt – ismét egyenlő lett az eredmény, 65 perc után kezdődött minden elölről. Ám ezek után már csak Lurkó-gólok születtek! Polgár Bálint átlövéséből már nálunk volt az előny, majd a gólja után kiosztott egy asszisztot is: kiváló mélységi indítást adott Farkas Bendegúznak, aki egyedül tört a kapura, és higgadtan a hosszúba passzolt, kialakítva a végeredményt.

Az 5–3-as győzelemmel a Lurkó UFC U14 (2008) a tabella ötödik helyére lépett fel.

Jó csapathoz utaztunk, láttuk, hogy gólerős futballal rukkoltak ki eddig. Mindkét együttes szűk kerettel játszott – köszönöm a mai segítséget is az U13-asoknak. Egyébként hozzánk hasonlóan, kevesen voltak a sárváriak is. Betegség miatt többen is kiestek nálam. A meccs elején hamar helyzeteket alakítottunk ki, de a vezetésünk birtokában állófocira álltunk át, rossz volt nézni, amit csináltunk. Nem tudtuk tartani a centerüket, akinek a vezetésével megfordították a hazaiak a meccset, úgy, hogy ebben a periódusban Répcei Kristóf többször is bravúrral hárított. Nagyon vártam a szünetet, jól is jött. „Frizuraigazítás” után többek teljesítménye 180 fokot fordult, a taktikát betartották a gyerekek, stabilan védekeztünk. Egyre jobbak lettünk támadásban, és „visszafordítottuk” a javunkra az eredményt. Megérdemelten hoztuk el a sportszerűen küzdő Sárvártól a három pontot, de továbbra is kétarcúak vagyunk – ahogy a múlt héten, most is elengedtünk egy félidőt. A legfiatalabbak közül Gudui Dani erőn felül küzdött, Gartner Raul és Farkas Bendegúz gólt szereztek. Varga Bálintnak pedig mielőbbi gyógyulást kívánok! Készülünk a jövő hétre, érkezik a remek erőket felvonultató Csorna

– mondta Nagy Krisztián a mérkőzést követően.