Győrszentiváni SE – Lurkó UFC U14 1–5 (1–4)
Lurkó UFC U14:
 Répcei (Szalai-Horváth, 69.) – Kálócz, Somogyi-Rezner, Horváth S. (Tompa, 50.), Kovács F. – Ulrich, Csóri, Geller (Gartner, 41.) – Varga B., Tóth A. (Polgár, 75.), Takács M. Vezetőedző: Nagy Krisztián.
Gólszerzők: Geller (13., 0–1), Ulrich (17., 0–2; 20., 0–3), Kálócz (33., 11-esből, 0–4), Gartner (45., 1–5)

Az U14-es bajnokság Észak-nyugati csoportjának 24. fordulójában Győrszentivánban szerepelt a Lurkó UFC. Ősszel tíznél állt meg a mutató, és a tabella alapján most is a zöld-feketék számítottak esélyesnek. Ezúttal is úgy tűnt, hogy a Lurkó a jobb csapat, hiszen szinte egész végig a hazaiak térfelén pattogott a labda. Egy bedobás utáni szituációt követően Geller Marci talált be, majd Ulrich Ábel először duplázott Lurkó-mezben. A 33. percben Kálócz Dávid bizonyult magabiztos ítéletvégrehajtónak, ám ezek után szépíteni tudtak a hazaiak. A fordulást követően Csóri Ádám remek ütemű passzát Gartner Raul lőtte a kapuba – ez igazán futballra emlékeztető jelenet volt, sajnos nem volt ebből sok a mai napon. A Lurkó magabiztosan győzött, és továbbra is harcban vagyunk a negyedik helyért.

Célunk nem volt más, mint elhozni a három pontot. A játék élvezetét kértem a srácoktól. A jó futballtól messze voltunk, de a három pont megszerzése nem forgott veszélyben. Az egész meccset a hazaiak térfelén töltöttük, mindazonáltal nem volt bennünk elég átütő erő. Kreatívabb támadójátékot vártam volna el. Nem törekedtek a hazaiak a játékra, inkább a rombolásra, rengeteg bedobás tördelte a játékot, mi pedig nem voltunk eléggé türelmesek. Sok volt a hiba, mind technikai, mind kommunikációs oldalon. A góljainkat nem mindig tudatos akcióból szereztük – utóbbiakat pedig nem tudtuk gólra váltani. Illet volna kapott gól nélkül lehozni a meccset…. Próbáltuk felpörgetni a tempót a szünet után, hamar újabb gólt is szereztünk, de ezek után abszolút leültünk. Kedden ismét játszunk, akkor bizony rá kell dobni néhány lapáttal, hogy itthon tartsuk a három pontot

– mondta Nagy Krisztián a találkozót követően.